Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én érzem úgy, hogy a...

Csak én érzem úgy, hogy a Budapestre érkező 40 év alatti turisták nagy része bunkó?

Figyelt kérdés
Úgy mozognak az utcán, mintha övék lenne a város, kb. direkt neked jönnek (mert ő aztán nem fog kitérni az útból) és még csak annyit se nyög oda, hogy sorry. Hangosan beszélnek, mint aki nagyothall.
2023. jan. 7. 13:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Nekem csak jó tapasztalatom van velük. Mindig segítenek felrakni a babakocsit a villamosra a Deák téren (sokszor csak angolul beszélnek).
2023. jan. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Lefogadom, hogy egyetlen ilyennel találkoztál, és most több egész nemzetet is képes vagy emiatt elátkozni, mint valami tipikus mindenre morgó nyugdíjas.
2023. jan. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

#2

Sajnos rossz a megállapításod. És nem is mondtam, hogy minden turista ilyen.

2023. jan. 7. 13:53
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Csak te.
2023. jan. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
57%

Igen, te érzed.

Mert volt több rossz tapasztalatod.

De ez nem a valóságról ad képet hanem a szerencsédről.

2023. jan. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy meg nyilván túristaként jobban elengedi magát az ember. :)
2023. jan. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
32%

Igen, egymás mellett jönnek, nem engednek el, hanem neked kell oldalra állni, hogy őfelsége és királyi barátai egymás mellett elhaladhassanak a járdán.

A zebráknál a pirosat szinte sosem veszik figyelembe, sem gyalog, rollerrel meg pláne nem.

Ha meg olyan házban élsz, ahol van airbnb lakás, akkor remek ízelítőt kapsz mennyire is kulturáltak.

Aki a belvárosban él, az tudja.

Olyanok, mint a cigányok.

2023. jan. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem az átlag magyar sokkal bunkóbb, mint egy átlag turista. Tudtommal például nem ők húznak le minket, amikor ide jönnek, hanem mi őket, lásd: vendéglátás csalások.

Rám mindig mosolyognak, felüdülés, ha találkozok 1-1 turistával. Persze kivételek mindig vannak.

2023. jan. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%
A magyarok is ilyenek külföldön.
2023. jan. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem igazad van, én is utálom a nyugat-európai turistákat, ahogy kisajátítják maguknak az utcát, ordibálnak, részegeskednek, elfoglalják az egész járdát és k*rvára érezni rajtuk, hogy kelet-európai rabszolgának tekintenek minket, akiknek az ő szórakoztatásuk az egyetlen feladata.


Nyilván itt a válaszolók egyetlen célja mindig belerúgni a kérdezőkbe, úgyhogy nem érdemes foglalkozni velük. Van itt egy törzsmag, akik szerint budapest maga a kánaán, minden tökéletes és magyarországon mindenki könnyedén kereshet évi 150 ezer Eurót informatikusként, így fantasztikus az élet.

2023. jan. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!