Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki ha férfi létemre érzelgős...

Ciki ha férfi létemre érzelgős vagyok, és sírok filmeken?

Figyelt kérdés
Tegnap néztem meg a moziban az Avatar 2-t és egy kicsit sírtam amikor meghalt benne valaki. 1-2 könnycsep le is futott az arcomon. De ugyanígy a Titanic végén is mindig elérzékenyülök és szinte sírnom kell, akárhányszor nézem meg. Ez normális egy 24 éves srácnál?

2023. jan. 7. 16:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
13%
Az. Foleg egy rajzfilmen 😅 de amugy is
2023. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is az vagyok, az voltam és vállalom. Jól érzem így magam.

Akinek meg nem tetszik, az kapja be!

Ez nem azt jelenti, hogy úton-útfélen sírok.

2023. jan. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Tuti meleg vagy.
2023. jan. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
92%
Az emberiség létezik, azt, aki sír, és szerintem ez a gáz. A sirassal nincs semmi baj, olyan, mint a mosolygás, egy érzést ezzel tudunk kifejezni. És, ha egy filmen sír valaki, míg mások nem, azzal sincs semmi baj. Mindenkire másképpen hatnak az események, és, lehet valakit emlékeztet valamire egy jelenet, és azért teszi amit tesz, vagy meghatonak találja. Ez teljesen normális. Az emberisegben van a hiba, h ezt nem fogadja el, pedig, napjában mindenki sír...
2023. jan. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
81%
Na jo #11, most komolyan? Egy razfilm van, hogy meghatott, mint a legtöbb eloszereplos, szóval, ezt ne, kérlek..
2023. jan. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
55%

Annyira bírom, amikor itt agyament vadidegenek előírják, hogy hány könnycsepp a "ciki" vagy a "nem ciki" kategória.

Én meg sz.rok a fejükre!!


Na megyek sírni, csak keresek hozzá valami érzelgős filmet...

2023. jan. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs vele
2023. jan. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki
2023. jan. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, én is el tudod érzékenyülni, de én eddig csak két filmen könnyeztem meg. (Halálsoron, Requiem egy álomért).
2023. jan. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 ShadowGanxter ***** válasza:
100%
Túl sok adrenalintól vagy koffeintől is tud sírni az ember, szóval ez csak egy érzelmi reakció, ami szinkronba állítja az adott illetőnek az emberségét és az érzelmeit egyaránt. Nem gáz.
2023. máj. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!