Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki ha férfi létemre érzelgős...

Ciki ha férfi létemre érzelgős vagyok, és sírok filmeken?

Figyelt kérdés
Tegnap néztem meg a moziban az Avatar 2-t és egy kicsit sírtam amikor meghalt benne valaki. 1-2 könnycsep le is futott az arcomon. De ugyanígy a Titanic végén is mindig elérzékenyülök és szinte sírnom kell, akárhányszor nézem meg. Ez normális egy 24 éves srácnál?

2023. jan. 7. 16:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%

Nem gáz!

De nyilvános helyen én nem tenném!

2023. jan. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
21%
Nem ciki de igaza van az 1-es válaszolónak nyilvános helyen kicsit fura.Nyilván más mikor valakit ér egy komoly tragédia de egy film az nem tragédia:)
2023. jan. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
40%
Öld ki magadból az érzéseket. Manapság semmire se mész velük, ha vannak.
2023. jan. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%

A moziban sötét van.

Könnyes szem lehet allergia is:)

2023. jan. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
63%
#2 azért 1-2 csepp nem egyenlő azzal, mintha nyilvános helyen elkezdene bőgni, így szerintem semmi probléma vele
2023. jan. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen normális. Legalább te tudsz sírni. Én már nem...
2023. jan. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
19%
Számomra igen
2023. jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
14%
Igen, az. Nyálas Hollywoodi kliséparádén sírni még nőknek is gáz.
2023. jan. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Agy nélküli nőként nem gáz.
2023. jan. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%

Azért az teljesen más, hogy valaki sír, vagy 1-2 könnycsepp előbukkan. Nálam is van olyan, hogy megkönnyezek egy részt.

Az se mindegy, hogy az adott jelenet eszünkbe juttat-e olyan életeseményt, ami miatt elérzékenyülünk.

Szerintem teljesen oké, ha valakiből hasonlót vált ki valami, sosem lehet tudni mi van mögötte.

Egyébként olvastam anno valami cikket ahol írtak olyan statisztikát, hogy a férfiak átlagosan évi 10+ alkalommal sírnak (a nőknél még ennél sokkal több volt az átlag). Még ha túlzóak is az adatok, akkor is teljesen belefér, főleg mivel átlag, valaki jóval felette és valaki jóval alatta van.

Az hogy a begyöpösödött átlag maszkulin típus szerint ha már egyszer sírsz akkor nem is vagy igazán férfi, az elég szomorú. Többek között az is probléma manapság, hogy nem igazán tudja a legtöbb ember megélni az érzéseit. Nyilván az sem jó, ha valaki túlérzékeny és mindenen sír, legyen akár férfi vagy nő.

Ilyen esetekben azért azt az 1-1 könnycseppet feltűnés mentesen le lehet törölni, esetleg nagy nyilvánosság előtt próbálni elnyomni valamelyest ha ez minket zavar.

Meg aztán az ember jó esetben olyan emberekkel barátkozik akik meg tudják érteni.

2023. jan. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!