Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi okozta Andrew Tate-nél ezt...

Mi okozta Andrew Tate-nél ezt a kisebbségi komplexust?

Figyelt kérdés
Mondják sokan, hogy az ilyen gyerekkori sérelmek, elnyomottság stb, meg a családi háttér. Csak, ha valaki felnő, lesz 33 kocsija több milliárd ft értékben, villa stb, tele van pénzzel, minden nőt megkaphat, akkor mi okozza mégis, hogy egy 19 éves zakkant kiscsajba kössön twitteren meg mindenáron visszaszóljon? Miért nincs meg ilyenkor az emberben az, hogy én már kitörtem onnan ahonnan indultam, elértem sok mindent, nem kell már bizonyítanom, hogy ki vagyok, hanem csak elengedi magàt stb. Mi okozza ezt?

2023. jan. 9. 06:59
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Fogalmam sincs, neki milyen serelmei vannak, nem olvastam utana a multjanak.


De altalanossagban ezek az erzesek nem tunnek csak ugy el attol, hogy gazdag lettel es kigyurtad magad. A fejedben ugyanugy megvannak az emlekeid, az erzesek, attol meg, mert kozben szereztel uj, jobb emlekeket. Ez siman kijohet agresszio formajaban, plane ha ismert lett, megvan ra a platform, akkor ahelyett, hogy tullepne ezeken, inkabb az lesz benne, hogy “na most aztan megmutatom mindenkinek, hol a helye”😀


Nem vagyok pszichologus, nem tudom most hirtelen szebben megfogalmazni. A lenyeg, hogy sok embernek lenne szuksege szakember segitsegere a regi traumak elengedeseben, egyaltalan nem eleg, hogy szerzel sok penzt es tobb lehetoseged van, ha kozben mentalisan nem tudtal fejlodni.

2023. jan. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Gyerekkori trauma, meg lehet találni az okot.

Apja volt?

Úgy tudom amerikai, de Angliaban nőtt fel. Nevettek-e rajta a beszéde miatt a társai.

Most is elég fura akcentusa van.

Vannak (fél)testvérei? Azok fehérek pl.? Féltékeny volt?

Kicsi a pipilője?


Ilyesmik lehetnek. De nem tom.

2023. jan. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
Az, hogy túl kevés kérdés írnak ki róla a gyakorikerdesek.hu-n. Kicsit többet kéne.
2023. jan. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Hogy két luxusautómárka hogy a francba jött a kulcsszavakhoz, azt nem értem. 😃
2023. jan. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
A mikropénisze.
2023. jan. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, hogy egyszerűen csak ilyen a személyisége.
2023. jan. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Valószínűleg nem kapott elég figyelmet gyerekkorában, vagy a figyelmet “ki kellett érdemelni”, ezért van feltűnési viszketegsége. Mondjuk senkit nem ment fel a gyerekkori sérelem az undorító viselkedés alól.
2023. jan. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21%
Nincs semmilyen kisebbségi komplexusa. Egyszerű marketing volt a részéről, akik itt lehúzzák, nem fogják fel ésszel.
2023. jan. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%
Apját még az anyaja sem ismeri, az anyja meg gyakran a földhöz ba.szta, de ezek szerint okkal.
2023. jan. 11. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!