Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megéri Andrew Tate tanácsait...

Megéri Andrew Tate tanácsait követni, ha igazi férfi akarok lenni? 19F

Figyelt kérdés
2022. nov. 7. 22:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
azmegki
2022. nov. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 H.B.Netta ***** válasza:
87%
Én is ezt akartam kérdezni xD
2022. nov. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%
na, az vajon ki? gondolom valami nagyokos pua, alias incel
2022. nov. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
Tényleg nem unod még a hülye Tate-mániádat?
2022. nov. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem.


Nem az ő tanácsaitól leszel igazi férfi. Ráadásul egy olyan emberről beszélünk, akinek Lamborghinije van. Szerintem mennyire összehasonlítható a te helyezeted az övével a nőkkel való viszonyulásban?


Ezzel most nem azt mondom, hogy attól leszel férfi hogy Lambo van alattad vagy sem. Egy bizonyos női rétegnek nyilván ennyi elég, vagy ennyi kell és férfi leszel. De a valóságnál maradva, Andrew Tate tanácsait megfogadva holnap elhagyva a panel 8.-at, nem hiszem hogy marha szerencsés leszel a nőknél.

2022. nov. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
Igen! Nem Tate a zseni, hanem a társadalmunk beteg. Arra bíztatnak, hogy hagyd magad kizsákmányolni feministákkal folytatott "barátságokban" és tűrj el minden mocsokságot, amit egy nő mond neked, vagy csinál veled, mert ha nem, akkor nőgyűlölő rasszista homofób náci vagy. Valakinek ki kellett már mondani, hogy ez nincs rendjén. Nyilván Tate is önpromózásból teszi, de az tény, hogy megbetegítette a társadalmat hogy a nők mondják meg a férfiaknak, hogyan legyenek férfiak.
2022. nov. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Eddig nem ismertem a fószert...Hát ilyesmi "tökös"okosságokat össze lehet ollózni akár filmekből is.Tessék:


https://www.youtube.com/watch?v=HkTa3-ZZbD8

https://www.youtube.com/watch?v=X5rQKAx-Dbo

[link]

[link]

2022. nov. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Ne, amiről beszél az nagyon toxikus. Az a fajta gazdag ember aki csóró volt az elején és úgy árult kurzusokat arról, hogyan tudsz gazdaggá válni holott ő maga nem volt az. És most is csak azért az mert sok kis tini megvette a kurzusait. Amúgy emberkereskedelemhez is köze volt.
2022. nov. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Nope.

Az a csávó toxikus.

2022. nov. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%
Ha igazi férfi akarsz lenni ne kövesd senki tanácsait. Ne akarj olyan lenni mint ők. De használd fel. És igen mond jó dolgokat amiket bele tudsz építeni a férfivá válás útján. Nemtudom mi ez a Tate utálat csak elmondja az őszinte véleményét. Persze mindenki egyből gyűlölködik mert bizonyos dolgokban ki mondja az igazságot. Nem tudom miért hiszi mindenki hogy egy nő gyűlölő meg nő verő:). Szerintem több szeretet van benne a nők iránt mint itt pár alpári kö.sögben akik itt szidják mert hát persze nincs életük szegényeknek meg talán valami papucs szerepet töltenek be a kapcsolatban. Na m1 tanulj fejlődj ne válj olyanná de használd fel
2022. nov. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!