Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Már rosszul vagyok az élettől...

Már rosszul vagyok az élettől is!Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szüleim nem szeretnek,26 éves létemre még otthon lakom,se házam,se jogsim se autóm se gyerekem.Sokszor úgy érzem a párom sem ért meg.A munkám uncsi.Olyan mintha egy ketrecbe lennék zàrva amiből nem tudok kiszabadulni.
2023. jan. 9. 13:41
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Lehet azt kéne csinálnom amit az első írt,borítani itt mindent és vissza se nézni.Akinek olyan húde fontos vagyok az úgyis keresni fog ha nem keres senki akkor meg legalább tudom hogy jól döntöttem.
2023. jan. 9. 15:29
 12/17 anonim ***** válasza:
84%

Én nagyon sajnállak, ahogy egy jóérzésű ember alapból teszi.

De mondhatod ezeknek az anyuci pincéjéből fröcsögő, gyűlölködő és rosszindulatú fiók trolloknak.

Az együttérzést már rég kiölték belőlük.

2023. jan. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%

Én megértelek és sajnálom. Viszont nem érzem benned, hogy változtatni szeretnél. Inkább felmentést, hogy más is van így. Nem tartasz még ott, hogy igazán fájjon. Még ott tartasz, hogy mindenki más a hibás. A szüleid, a baleseted, a kevés fizetés.

Addig hiába írom le az én megoldókulcsomat. Nem fogod tudni befogadni. De semmi gond nincs ezzel. Veled sincs.

2023. jan. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Szerinted miért írtam le ezeket? Nem felmentést keresek és eszemben sincs másokat hibáztatni.Csak a körülményeim írtam le hogy azért lássátok már hogy nem azért nem haladok sehova mert lusta disznó vagyok hanem azért mert bizonyos körülmények akadályoznak ebben és már nincs ötletem hogy tudnék ebből kijönni.Ehhez kérnék tanácsot hogy ti a helyemben mit tennétek.Annyi féle munkát próbáltam már ahol nem megterhelő munkáért cserébe rengeteg pénzt ígértek én meg naív voltam és nagyon ki akartam jönni ebből ezért belevágtam de csak az adósság lett belőle.
2023. jan. 9. 15:40
 15/17 A kérdező kommentje:
Az meg a másik hogy akinek már volt többször is öngyilkossági kísérlete annak már szerintem pont eléggé fáj.
2023. jan. 9. 15:42
 16/17 anonim ***** válasza:
Terápia a megoldás. Hosszútávú.
2023. jan. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Tanulj, kepezd magad, szerezz normalis melot, lepj le otthonrol, sportolj, foglalkozz a hobbijaiddal, csinald amit szeretsz. Magatol nem jon rendbe semmi. Meg kell erte harcolni
2023. jan. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!