Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Már rosszul vagyok az élettől...

Már rosszul vagyok az élettől is!Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szüleim nem szeretnek,26 éves létemre még otthon lakom,se házam,se jogsim se autóm se gyerekem.Sokszor úgy érzem a párom sem ért meg.A munkám uncsi.Olyan mintha egy ketrecbe lennék zàrva amiből nem tudok kiszabadulni.
2023. jan. 9. 13:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Boríts mindent és hagyj ott a faszba mindenkit. Erre tényleg nincs jobb megoldás.
2023. jan. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Van motivációd a változtatásra? Mit tettél eddig, hogy jobb legyenek a dolgok? A szüleid nem fognak szeretni, hiába "ütöd a fejüket". Az elvárások kéz a kézben járnak a csalódással.
2023. jan. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Változtass nézz saját lakást tedd le a jogsit és vegyél autót. Tűzd ki ezeket a célokat és akkor helyre jöhet az életed
2023. jan. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Gyere el velem a Kanári szigetekre. Kár erőltetni ami nem megy.
2023. jan. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
#4 Én megyek komoly
2023. jan. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Írj rám és megbeszéljük. :) Nagyon szép és békés hely.
2023. jan. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
28%

Elmúlt 8 évben mit tettél hogy változzon? Semmit. Ezért is vagy ott ahol most vagy.


Menj el albérletbe, egyből nem lesz unalmas a munkád, amiből fenntartod önmagad.

2023. jan. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%

Bírom így azokat, akik néhány mondat alapján ilyen messzemenő következtetéseket hoznak, hogy ítélkezhessenek. :D


A munka pedig, mint időkitöltés és a valódi problémákról való figyelemelterelés már a kommunizmusban sem működött...

2023. jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Honnan tudod hogy az elmúlt 8 évben nem tettem semmit azért hogy ez változzon? De akkor leírom.Felköltöztem a fővárosba hogy több pénzt kereshessek de családi problémák miatt 2 év után vissza kellett költöznöm vidékre.Volt egy balesetem ami miatt fél évig pl otthon voltam(gerinctörés) Azóta nagyon meg kell néznem milyen munkát vállalok hogy bírjam is! Ilyen könnyebb munkákra viszont csak minimálbért fizetnek ha ebből valaki félre tud tenni azt megtapsolom.A jogosítványt elkezdtem de az első két oktatómat csak a pénz érdekelte az már kevésbé hogy tanítsanak is nekem valamit.A mostani oktatómmal érzem azt hogy már valamit haladunk is,nem csak a pénzem vágja zsebre.Albérletbe többet nem megyek nem fogom mások zsebét tömni.Saját lakást venni pedig ilyen kicsi nettó jövedelmemmel lehetetlen mert egyik bank sem adna rà hitelt.Mindenkivel próbálok kedves,rendes lenni,segíteni amibe csak tudok de unom már hogy amikor nekem kellene valami akkor mindenki eltűnik.Pont nincs pénze,pont nem ér rá stb.
2023. jan. 9. 14:51
 10/17 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit hogy a szüleimtől egy gramm szeretet nem kaptam gyerekként.El voltam látva,volt ruhám,kajám,iskolacuccom ezen túlmenően soha nem foglalkoztak velem.Nem emlékszem egy olyan esetre sem hogy csak úgy kaptam volna egy puszit vagy ölelést még akkor sem ha valamiért szomorú voltam.Nem sajnáltatni akarom meg ezzel csak kicsit érzékeltetni hogy nem egy unatkozó tini vagyok aki kreált gondokkal küzd.
2023. jan. 9. 15:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!