Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem köszön, csak néz?

Miért nem köszön, csak néz?

Figyelt kérdés
Egy fiú ismerősöm, aki egy suliba jár velem, hónapok óta nem köszön rám, ha elmegyünk egymás mellett. Mindig rám néz és egy kicsit mosolyog is, de aztán elfordítja a tekintetét, és továbbmegy. Nem nagy ismeretségünk van, kb sose beszéltünk, de mégiscsak ismerjük egymást, úgyhogy illene köszönnie szerintem. Én is ránézek, de mivel nem tudom, hogy most köszönni fog-e, elég zavarban vagyok, hogy most meddig nézzek rá xd. Mi lehet az ok, hogy nem köszön? Annyira nem zavar, de azért mégis fura. L/17

2023. jan. 9. 16:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hat irta h egy suliba jarnak es a #diak meg az #iskola is erre utal. De ha utcan tortenik akkor se koszonsz szinte ismeretlennek elore. Van akinek pl azert se mert utanna odajon meg dumalgatni akar, mikor en nem
2023. jan. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nyilván nem 24 órát tölt valaki az iskolában.

Normalis belátás szerint nem a kevesebbet előforduló helyzetekre utal az ember,hanem

a nagyobb valószínűségűre.

De latom neked sikerült megtalálnod ebből az ismeretlenekre köszöntést, meg az egyéb egyszerűen belátható abszurd helyzeteket.

2023. jan. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nemtudom mi olyan keveset elofordulo meg abszurd helyzet neked ebbol de mind1 is..

Sztem kezdemenyezz te ha bejon v haverkodni akarsz vele. Valszeg neki eszebe se jut, h te ilyeneken agyalsz

2023. jan. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Sajnalom, hogy nálad a gondolkodás "agyalás" . De nem kellene meglepődnöm ezen.
2023. jan. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Te a kerdezo vagy am hogy igy a lelkedre vetted vagy neked se koszonnek? 🥺 Na de en nem vitazok ilyen fszagokon viszlat
2023. jan. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kar volt írnod, ha fxsagnak tartod eleve.
2023. jan. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
89%
Én még az osztálytársaimnak se köszönök
2023. jan. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!