Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem köszön, csak néz?

Miért nem köszön, csak néz?

Figyelt kérdés
Egy fiú ismerősöm, aki egy suliba jár velem, hónapok óta nem köszön rám, ha elmegyünk egymás mellett. Mindig rám néz és egy kicsit mosolyog is, de aztán elfordítja a tekintetét, és továbbmegy. Nem nagy ismeretségünk van, kb sose beszéltünk, de mégiscsak ismerjük egymást, úgyhogy illene köszönnie szerintem. Én is ránézek, de mivel nem tudom, hogy most köszönni fog-e, elég zavarban vagyok, hogy most meddig nézzek rá xd. Mi lehet az ok, hogy nem köszön? Annyira nem zavar, de azért mégis fura. L/17

2023. jan. 9. 16:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Mert bamba birka. Nem kell vele foglalkozni.
2023. jan. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Mert még csak 17; és senki nem mondta el neki, hogy mit kell csinálni, mondani.
2023. jan. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy fél? Én is utálok olyan ismerősökkel összefutni, akikkel nem beszélek. Nem tudom, hogy ilyenkor köszönjek-e. Mondjuk ennyi idő után eldönteném xd
2023. jan. 9. 18:01
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy fél. Ez teljesen új dolog és nagyon fontos is.

Valahogy ki fog alakulni. Ejts el valamit, hátha segít összeszedni pl. ;) És akkor matcvan is mirolt beszélni.

2023. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Milyen értelemben új dolog?
2023. jan. 9. 18:28
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem ismerkedett még lányokkal pl.
2023. jan. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Köszönj sztem az idősebbeknek jó hangosan, igy fognak megjegyezni egy életre, hogy udvarias vagy.

Fiúk köszönjenek előre:)

2023. jan. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Te mindenkinek koszonsz a suliba? 😀 Ranezesre szinte mindenkit "ismer" az ember egy sulin belul, de csak a kozeli haveroknak koszon elore
2023. jan. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
Te hol láttál itt suliról szót, előző? Én nem látom.
2023. jan. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Kezdemenyezz beszélgetését.
2023. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!