Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az baj hogy régimódi vagyok?

Az baj hogy régimódi vagyok?

Figyelt kérdés

Eddig még mindenki elcsodálkozott hogy én nem iszok,cigizek,drogozok és még nem volt barátnőm és csodabogárnak néznek és nem csak a fiatalok ,de ha az ő életük kritizálhatatlan akkor az enyém miért az és ha őket kritizálnám akkor bigottnak régimódinak ódivatúnak mondanak.


18F



2023. jan. 10. 16:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
99%

Öhm... mi?:D

Szerintem egyáltalán nem vagy ódivatú. Ugyanúgy a kortársaid véleménye határoz meg, mint a kortársaidat.

2023. jan. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%

100, 200, 300, vagy ha római, görög szerzőket olvasol 2000 éve ugyan úgy züllöttek a fiatalok, ittak, részegeskedtek, párbajoztak, futottak a lányok után, azért mivel ilyen az emberi természet.

Te barroom nem régimódi vagy, hanem fura. Nincs ezzel semmi baj, csak tisztázzuk azért, talán neked is segít, ahelyett hogy hamis ábrándokkal hitegetnéd magad.

2023. jan. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

2-es vagyok,


Azt akartam írni hogy "Te barátom nem régimódi vagy, hanem fura. ", ezt a telefon nagyon szerencsétlenül javította ki, elnézést ezért

2023. jan. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
99%
Ez nem régimódiság, egyszerűen különc vagy, más mint a többi átlag korodbeli. Nincs ezzel baj.
2023. jan. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
17%
nem régimódi vagy, csak egy teljesen átlagos srác, aki igyekszik nagyon különbözőnek lenni a kortársaitól (mindenki hülye csak én vagyok normális szindróma). tömegbetegség ebben a korban,de majd kinövöd, ne aggódj.
2023. jan. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Semmi baj nincs azzal, hogy másmilyen vagy, mint a többi fiatal. Nem vagy köteles megfelelni senkinek.

Nekem is jobban tetszik a régebben élt emberek erkölcse, mint a mostaniaké, de sajnos a világot nem tudjuk megváltoztatni akkor sem, ha az jó lenne. Viszont a saját életünket bizonyos keretek között úgy élhetjük mind, ahogyan az nekünk tetszik.

2023. jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%
Az ivás és a cigizéz pont hogy régebb volt gyakoribb. Amikor még nem voltak a prevenciós kampányok, vagy egyáltalán nem is tudták az emberek, hogy az káros az egészségre. Nőknek a "hisztéria" kezelésére pl pont cigit írt fel az orvos.
2023. jan. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
98%
Pacsi: nem az.
2023. jan. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%
Miért lenne? Senki sem egyforma, míg ha sokan azt is hiszik.
2023. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
8%
Ez csak azért tünik neked furának, mert éppen olyan közegben élsz, de ha majd elkerülsz máshová a nagy életbe, már nem fog annak tünni.
2023. jan. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!