Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire vagy régimódi típus?

Mennyire vagy régimódi típus?

Figyelt kérdés
2020. febr. 19. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon. Épp most kapcsoltam ki a DVD lejátszót - eredeti lemez volt benne. Ilyet manapság ki csinál?
2020. febr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez jó, ez tetszett :D :D
2020. febr. 19. 17:20
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Eléggé, de nem durván. Nőkkel kifejezetten maradi vagyok, pl én udvarolok, nem fordítva. Nem rajongok a kütyükért, és jobban szeretem a porlasztót, mint az injectort. Mondanom sem kell, hogy nagyokat nevetek az elektromos autó reklámokon.
2020. febr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben.
2020. febr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
A telóm nyomógombos, én a hagyományos, régi dolgokat jobban szeretem.
2020. febr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
200%-osan (és erre büszke is vagyok)! Ami bevált, azon nem szeretek változtatni. Szinte csak 2000. előtti zenéket hallgatok, filmeket is ebből az érából választok (és még mindig milliónyi van, amit nem láttam), 30-40 évvel ezelőtti focimeccsek összefoglalóit nézegetem a YouTube-on (néhányra homályosan még emlékszem is), stb. Úgy összességében pedig mindent imádok, ami régi, vagy retró. Speciel még van működőképes VHS-em és kazettásmagnóm is, rebgeteg kazettával. Persze, már minden át van másolva PC-re, CD-re, vagy DVD-re, de a nosztalgia feeling miatt néha szoktam az eredetieket is nézni/hallgatni. :)
2020. febr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
48%
Mi számít régimódinak? Amúgy szerintem nem igazán, ha van olyan új dolog ami számomra hasznos, azt használom.
2020. febr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
humoros a cd/dvd emlegetése mint a régimódi ellentéte
2020. febr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!