Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha szoktál flegma vagy bunkó...

Ha szoktál flegma vagy bunkó lenni, akkor inkább a veled azonos vagy inkább az ellenkező nemű emberekkel vagy ilyen?

Figyelt kérdés
2023. jan. 11. 18:21
A kérdező szavazást indított:
Azonos
Ellenkező
Mindkettő
Sosem szoktál így viselkedni
23 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Lenyegtelen a neme, barkivel bunkozok, ha epp olyan kedvem van. 30N
2023. jan. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan opció miért nincs, hogy soha nem szoktam flegma és bunkó lenni, de ha valakitől azt kapom, akkor azt adom neki vissza nemtől függetlenül. De én még soha nem kezdemenyeztem bunkózast és flegmazast.
2023. jan. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elhiheted, hogy nem a neme miatt jövök ki a sodromból...
2023. jan. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szinte sosem vagyok az, de múltkor pont észrevettem, el is szégyelltem magam. Ellenkező nemmel történt.
2023. jan. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ok nélkül soha nem vagyok bunkó vagy flegma, csak a másik ok nélkül flegmázik velem.

Férfi vagyok, velem néha kasszások szoktak azok lenni. Mondjuk kb. kiröhögöm őket magamban, egy képzetlen kasszás droid nincs rám nagy hatással.


Valahogy inkább nőknél tapasztalok ilyen viselkedést, ők összességében gyerekesebbek, hisztisebbek, mint a férfiak.

2023. márc. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!