Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzés volt rájönni...

Milyen érzés volt rájönni hogy soha nem leszel olyan jó, okos, szép, intelligens, tehetséges, szorgalmas, vonzó mint mások?

Figyelt kérdés

Amikor látod hogy a környezetedben mindenkinek sikerülnek a céljai, gyerek, diploma, karrier, stb, te meg még egy nyamvadt szakmát sem bírsz megcsinálni, mert szó szerint segg hülye vagy hozzá

(magamról beszélek)


2023. jan. 14. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Fájdalmas és lehangoló :D Főleg hogy ezt a környezetem nem hajlandó elfogadni, hiába teszek valamibe 200%-ot akkor sem bírom megtanulni mert hülye vagyok, erre mindenki azt mondja hogy akkor 250%-ot kell beletenni mert minden fejben dől el meg csak motiváció kérdése. Jah, persze, kösz szépen. Ami igazán aggaszt az az, hogy még mindig fogalmam sincs miből fogok megélni, mert az a szakma amihez nem vagyok hülye nem fizet eleget. Szóval legalább nem vagy egyedül, bár tudom hogy ez sovány vigasz:D
2023. jan. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Tényleg egyes-egyáltalán semmiben nem vagy jó? Nincs az életednek egyetlen területe sem, amiben jeleskedsz?
2023. jan. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem, tudom. Nem kerültem még ilyen helyzetbe. Ahogy látom, a környezetemben lévő emberekre köröket verek hozzáállásban és kitartás terén.
2023. jan. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kellemetlen, de amint ezt realizáltam, azonnal visszavettem és már nem várok el magamtól semmit. Nem akarok párkapcsolatot, hiszen nálam mindenki jobb, ergó nem akarok kib*szni egy nővel sem, hogy velem legyen és ne mással, aki mindenből sokkal többet tud neki adni, nem akarok karriert, semmit. Igazából élni se akarok, de azt sajnos muszáj, családomnak szüksége van rám. :( Úgyhogy csak dolgozom, olyan munkám van, amit igazából szeretek és jól is fizet, csak nem szakma, betanított vagyok gyárban. De mondom, nagyon szeretem amúgy, ha orvos lennék is inkább ezt csinálnám, eskü. Viszont a lényeg, hogy nem kell nekem sok. Amire szükségem van, azt meg tudom magamnak termelni és vannak hobbijaim, érdeklődési köreim, csak azzal foglalkozok, amit szeretek. Abszolút kilógok a társadalomból, mert mindenki megy a "kötelezőkön", én pedig leszarom és csak azt csinálom, amit élvezek, nem akarok másnak megfelelni. 🤷 Emiatt kevesebb vagyok, mint a többség, hiszen semmi papírom nincs és semmi életcélom és nem is akarok semmit az élettől, felőlem most azonnal le is lőhetnének, én már kész vagyok az élettel, szívesen befejezném. De már nem zavar, hogy kevesebb vagyok. Ez vagyok én, ennyire futja, kész. 🤷 Nem mindenki lehet nagy ember, hehe. :D Valakinek legalul is kell lenni, nemdebár? :D
2023. jan. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hatranyos helyzetukent sokkal szarabb, mert semmibe vesznek az emberek :D
2023. jan. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem volt semmi meglepő benne, tisztában voltam vele mindig.
2023. jan. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Saját magadhoz mérd magad. Milyen adottságaid vannak? Milyen képzettséged? Azokhoz keress magadnak célt. Dolgozz érte érd el. Kész a sikerélmény.

Ne másokkal foglalkozz! Magaddal.

2023. márc. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!