Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak a nem bunkó,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a nem bunkó, normális, érzékeny, empatikus nők?

Figyelt kérdés

Vannak egyáltalán? Vagy a mai lányok mind nulla érzelmi intelligenciával rendelkező, felszínes buta libák?

Kivételek adjátok vissza a hitemet



2018. jan. 16. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Az egész kérdés ott kezdődik, hogy lány vagy nő? A lányokról tudok nyilatkozni, a nőkről nem.
2018. jan. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok, mert még csak 16 éves vagyok, de én ilyen esetben kivételnek tartom magam.

Nyugi még vannak kivételek csak a türelem hiányzik.:)

2018. jan. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért hiszed azt, hogy csak ilyen lányok vannak mostanság, mert aki nem olyan, arra nem figyelsz fel. És lehet, hogy esetleg külsőre azt hiszed róluk, hogy
2018. jan. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
..., hogy nulla érzelmi intelligenciával rendelkező, felszínes buta liba, de ha megismernéd rájönnél, hogy egyáltalán nem olyan, mint gondoltad.(bocsi, előző vagyok):D
2018. jan. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindet ismered, hogy ilyen kinyilatkoztatásokat bírsz tenni? :))
2018. jan. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Itt. Szerintem ma sem bukók a lányok, nők. És mivel NŐK empatikusak is..m
2018. jan. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt ugyanúgy mondhatnám a fiúkra is. De nem, mert nem vagyok felszínes. Mindig voltak/vannak/lesznek nem bunkó, normális, érzékeny, empatikus nők (bár tini párkapcsolatok kategóriában inkább lányok). Ha egyszerre nem is az összes tulajdonsággal rendelkezők, de vannak. Én is normálisabbnak tartom magam, de az is lehet, hogy rosszul gondolom.
2018. jan. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

És, hogy hol vannak? Bárhol, csak keresni kell és nem külső alapján ítélkezni.

2018. jan. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!