Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van az hogy az idoseknek...

Miert van az hogy az idoseknek ha ures a villamos akkor pont mellem kell ulnie ?? Na meg mikor panaszkodnak hogy faj mindenuk de azert elso ajton felszall azt elsetal a villamos vegebe , ez oreg kori betegseg ?

Figyelt kérdés
2023. jan. 18. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
15%

Az még a jobbik eset, amikor le is ül. A legrosszabb, amikor felszáll, elkezd szüttyögni valamivel, az istenért meg nem kapaszkodna... aztán mikor elindul a villamos, elesik, meg jajgat is mellé.

Én azt se értem, mi a bánatnak buszozgatnak meg villamosozgatnak ezek állandóan. Ideje lenne már megvonni tőlük a kedvezményes jegyet.

2023. jan. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Ahogy egy másik fórumban írták: "Úti céljuk szinte kizárólag a Teszkó-Piac-SZTK Bermuda-háromszög felé vezet."
2023. jan. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Most döntsd már el, hogy melléd ülnek vagy a villamos végébe.
2023. jan. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Aztán megy a sírás hogy covidosak lesznek:) Bezzeg mikor ment a hiszti akkor a közelükbe se lehetett menni nehogy aztán gond legyen:D

Most meg melléd ül holott van hely máshol is sokszor.Kérem akkor nem kell sírni hogy mindmeghalunk

2023. jan. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Biztos nagyon vonzó vagy.

Azért mennek a végéig.

2023. jan. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Beszélgetni akar veled.
2023. jan. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1, Ezt a mellém ülési mániát én sem értem: biztos féélnek egyesek, te meg szimpi vagy neki, így kiválaszt magának;

2, Ha valaki felszáll az első ajtónál, akkor az rendszerint ott is marad, ugyanez van a 2.-nál is. Rengetegszer van az, hogy a járművek többi részén meg Lambadázni lehetne, olyan üres, de sokan csakis elől csimpaszkodnak, ami oka értelmetlen.

2023. jan. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én a hajléktalanokkal voltam így egy időben!

45 sámliból 170 volt üres, - csak én ültem a k@va buszon, - hát nem mellém ver sátrat a buszra felmászó két lábon járó húgykőbarlang?!

Naná, hogy igen! Még hányni sem volt erőm, energiám!

2023. jan. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hajlektalanokat siman levagom a villamosrol altalaban mondom nekik vagy elul meg a kozepembol is vagy rendort hivok mivel feltetelezem nincs nalla jegy , ha meg van akkor zaklatasert hivom ki oket
2023. jan. 19. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!