Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez, "riasztó" a tömegközlekedé...

Ez, "riasztó" a tömegközlekedésen?

Figyelt kérdés
Amióta kitört a Covid, én azóta maszkot hordok a tömegközlekedésen. Még most, 2022 nyarán is. Ez a többi utasnak mennyire visszataszító/riasztó? (Részben párkapcsolat szerzési szempontból, de nem ez a fő kérdés)

2022. júl. 5. 09:40
A kérdező szavazást indított:
Igen, szerintem visszataszító/riasztó
Nem, szerintem semmi baj nincs vele
Leszarom
50 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkozom vele, pollenallergiások is hordhatnak maszkot, pont szezon van, immunbetegek hordtak covid előtt is maszkot. Aki beszól emiatt, azt meg bunkónak tartom.
2022. júl. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki úgy gondolja, hordja, engem egyáltalán nem zavar. És mást se kéne, hogy zavarjon :)
2022. júl. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele foglalkozni, - mert úgy véded meg az egészségedet - amíg ezzel senkinek nem ártasz, - ahogyan te látod jónak! Senki nem fogja feltenni a kezét, hogy megy és befekszik helyetted a halálgyárba, ha összeszedsz valami koterát a jó kis járműnek álcázott koszfészkeken!
2022. júl. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont leszarom. Jo par emberen lattam mar
2022. júl. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
62%
Miért írtad ki a korod és azóta hogy nem törölték? Felesleges volt kiírnod mivel 16 alatt úgy se lehetnél itt, a kérdéshez meg alig ha fontos infó.
2022. júl. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten előnyös. Így már csak egy napszemcsi, egy baseballsapka és egy kapucnis pulcsi (hűvösebb időben persze), és semmi se látszik a bűn ronda pofámból.
2022. júl. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem riasztó.

Nagy tömegben, megyeszékhelyi buszpályán és tömöttebb buszon én is viselem, a mai napig is. Sőt.. igazából a vírus eleje óta. Tavaly voltak, akik feltűnően megbámultak, be is szóltak, de nem vettem magamra, idén már, úgy vettem észre, nem igazán érdekli az embereket, ha más viseli.

2022. júl. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!