Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember az aki élvezi a...

Milyen ember az aki élvezi a fenyegetést?

Figyelt kérdés
2023. jan. 21. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Mármint melyik oldal élvezi? Aki fenyeget, vagy akit fenyegetnek?
2023. jan. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Laza.
2023. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akit fenyegetnek.
2023. jan. 21. 18:42
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Traumatizált valószínűleg. Olyan közegből jött, ahol fenyegették, ez ismerős és kitaposott ösvény számára.
2023. jan. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Esetleg adrenalinfüggő.
2023. jan. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Szellemi mazochista.
2023. jan. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Simán elmebeteg fogyatékos
2023. jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%

4#-7#, Nem. Csupán picik vagytok és azt hiszitek, ha valami nem kutya, akkor csak macska lehet.


Nos mindenki más ember. Én azért élvezem ha fenyegetnek, mert.. hát ez is helyzetfüggő, de általában, mert hatalmat kapok általa.. nagyon sokat. Ha fenyegetnek az spirituálisan olyan eszközökhöz enged hozzányúlni, amikhez amúgy nem. Pl egy fenyegetésnél, már szinte teljesen szabadon megtehetem azt, hogy gyorsan eltöröm egy bordáját, vagy egy ujját, és szinte 0 negativ karmám lesz belőle. Én azért szeretem, mert végre egy kis képességet engedhetek el. Nem tudok mentálisan felülkereskedni senkin sem, mert csak normális emberekkel ismerkedem. Nem tudok fizikailag senki fölé kerülni, mert a végletekig kerülöm az agressziót, és mint mondtam.., kit csapjak le, hisz mindenki normális körülöttem. Meg maga az éles helyzet. Minden negativ konfliktust imádok. Imádok a velejében lenni. Egy fenyegetésnél meg már azt érzem, hogy a másik fél csak dobálja a fehér zászlókat, annyira veszitett. Nagyon jó érzés onnan kiscicává domboritani valakit, aki másfélszer akkora mint te, csak mert nyugodt hangom, mosolyogva mondtál neki valamit.

2023. jan. 22. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
21%
Az attól függ h ki fenyeget? Ha egy domina az élvezem mert szeretem az alárendelt szerepet :)
2023. jan. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!