Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Erre a problémára ez lehetne...

Erre a problémára ez lehetne a megoldás, vagy ez csak rontana a helyzeten?

Figyelt kérdés

Van felénk egy gyerek, korombeli (20 év körüli), sokszor fenyeget meg embereket, köztük engem is párszor megvert már régebben is, pénzt követel, hogy ezért meg azért kell neki, valójában drogot vesz belőle. Már volt ezmiatt rendőrségi ügye is, hogy fenyegetőzött meg pént kért emberektől, de semmi hatással nem volt rá.

Mostanra jutottunk több haverommal odáig, hogy talán jobb lenne saját kezünkbe venni az ügyet. Talán ha éjszaka, mikor egyedül sétál egy elhagyott részen, kicsit meg kellene verni, hátha akkor észhez térne.

Szerintetek akkor többé nem merne kéregetni, fenyegetőzni, esetleg jobban fenyegetőzne a továbbiakban?



2019. máj. 6. 07:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%

"engem is párszor megvert"


"több haverommal"

"kicsit meg kellene verni"


De koporsólelkű vagy... Persze ha egyedül nem megy akkor többen kell, ez a logikus, csak be ne süljetek.

2019. máj. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Miért is sülnénk be?
2019. máj. 6. 07:55
 3/13 anonim ***** válasza:
Meg kell pokrócozni, hadd tanuljon.
2019. máj. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
igenigen, hátha ettől megjön az esze, hogy nem helyes amit csinál.
2019. máj. 6. 08:07
 5/13 anonim ***** válasza:
Annó engem/minket is terrorizàlt egy ilyen tetű. Összeálltunk és a városligetben utolérte a sorsa. Ott voltunk többen, amikor megérkezett és elkezdett fenyegetőzni, meg a kését villogtatta. Valahogy úgy elpattant valami bennem, hogy amikor odeért hozzám, hogy adjam neki oda a pénzem és az (akkor még) mp3 lehátszómat, hogy levertem neki egy istentelen nagyot. A feje a negyedcső sarkánál landolt és azonnal ko-t kapott. Több, mint fél napig
2019. máj. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, véletlen beküldtem. Szóval több, mint fél napig feküdt ott. Nagyon súlyosan megsérült. Kitörtek az első fogai alul-fölül, az felső ajka darabokra szakadt. A lényeg a lényeg, hogy egy éve voltam árúért egy nagykerben, ahol megláttam. Kiderült, hogy azóta “összement” egy kis füves csicska lett belőle. A pofájàn pedig ott van a nyoma mind a mai napig. Öröm volt rànézni. Évekig keserítette meg a többünk életét, amíg kicsik voltunk. Azt mondom, hogy egy jókor bevitt lángos megváltoztathatja az életed! :D
2019. máj. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Ha drogos, azon nem fog semmi. Méghozzá ha védett faj is, csak ti járnátok rosszul. Ha egyedül van, az önvédelem hatásos. Tanulj meg valami jiu jitsu félét.
2019. máj. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Na mint aki minket fenyeget...mondjuk súlyosan nem akarom megsebesíteni, csak annyira, hogy szellemi hatása legyen számára, vagyis hogy átgondolja hogy mit szabad és mit nem
2019. máj. 6. 09:12
 9/13 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Mindegy, hogy drogos vagy sem. Egyszer elintézed, utána kusshadni fog.
2019. máj. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ez lesz. Bajom meg nem lehet belőle, ezt tudom biztosítani is majd, de gondolom úgy sem merne feljelenteni, főleg ha drog is van nála.
2019. máj. 6. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!