Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a Szlovén ( nem...

Bellaesmark69 kérdése:

Szerintetek a Szlovén ( nem szlovák ) emberek milyenek? Jellemre stb.. Úgy általánosságban?

Figyelt kérdés

#szláv #szlovén #Szlovénember #Szlovén férfi
2023. jan. 22. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Én ismertem párat laza, közvetlen arcok voltak. De fogalmam sincs úgy általában milyenek.
2023. jan. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Ezt így nem tudom, viszont a depresszió népbetegség náluk. Európában náluk van a második legtöbb öngyilkosság.
2023. jan. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Erkölcstelen liberális bagázs,vigyázni kell velük mert rafkósak és lehúznak.
2023. jan. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Sose általánosíts.

Neked is fájt, amikor más népek általánosítottak minket, és pl Bécsben kiírták a bolt ajtajára, hogy "magyarok, ne lopj!"

2023. jan. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Valahol a magyar, az (észak) olasz és az osztrák között állnak, némi délszláv beütéssel azért (de azok lehet, hogy inkább az ex YU bevándorlók, nem tudok szlovénül hogy megállapítsam). Kedvesebbek, udvarisabbak mint a magyarok de nem is néznek le minket úgy mint az osztrákok. Azért hozzájuk hasonlóan (és a hegyvidéki népekhez) van bennük némi távolságtartás. Nincsenek, nem is voltak ottani barátaim, de sokat jártam arrafelé, szakmai ügyben is, így van mindenféle élethelyzetből benyomásom. Olaszországba átlépve például meglepett, hogy mennyivel közvetlenebbek-vidámabbak-hangosabbak az olaszok, Ausztriába lépve hogy mennyivel sterilebb az az ország, Magyarországra lépve sajnos a lepattantság és bunkó stílus volt mindig szembeötlő.
2023. jan. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%
#4 nem fájt, engem nem lehet így megfélemlíteni, továbbra is loptam.
2023. jan. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6:

Legyél csak rá büszke, hülye fаszkalap, remélem már ki is toloncoltak onnan.

2023. jan. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13%
Barátságosak, élettel teliek - nem úgy, mint a kipcsakok -, kiállnak a hazájukért, szert szeretik, büszkék a 10 napos háború eredményeire.
2023. jan. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a kedves válaszokat, igazán jól esik


Egy Szlovén férfiba szerettem bele Magyarként, kicsit aggódom, mert nem tűnik valami őszintének. Számomra mindig a becsület és az őszinteség a legfontosabb Magyarként ez érték Nekem. Egyenlőre ennél a Szlovénnál nem érzem ezt.. Ami nagy baj, dehát a szerelem önhibámon kívül jön :/ Nem tudok, mit tenni. Félek, hogy nagyot fogok csalódni :(

2023. jan. 23. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!