Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt olyan nem nagy súlyú, de...

Volt olyan nem nagy súlyú, de számodra mégis jelentőséggel bíró dolog, ami miatt nem bocsátottál meg valakinek?

Figyelt kérdés
Például nem adott vissza egy számodra kedves könyvet, ilyesmi miatt
2023. jan. 24. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Nem dédelgetek haragot, mert nem szeretnék idő előtt szervi bajt összeszedni. Mindenkinek megbocsátottam, de kizártam az életemből azokat, akik súlyos dolgokat követtek el ellenem, vagy kisebb súlyú, de számomra nagy hatással bíró dolgokat tettek.


Így hát ilyen nem volt. Én igyekszem feloldani a sérelmeket, és túljutni rajtuk.

2023. jan. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez apróság amit írtál, van olyan akit nagyon megvertem, sokat bántottam még utána is, amiért pofázott, tudattam vele hogy jussak eszébe ha bajba kerül, amit velem tett.
2023. jan. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A munkatársam: nagy vallásfan, de szeret kavarni, mások alá tenni erősen.
2023. jan. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Volt
2023. jan. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Volt olyan,h nem adta vissza a konyvem meg elkaptam herpeszt tole,de azota ex.

Tulleptem rajta,van mar regota uj pasim.

Nem haragszom ra,mert csak magamnak artanek vele. De soha nem kezdenem vele ujra,mert csalt.

2023. jan. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Volt
2023. jan. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Volt ilyen. Egyik napról a másikra szó nélkül letiltott facebookon. Nem értettem az okát, ezért iwiwen kerestem meg.

Annyit méltóztatott írni nagy kegyesen, hogy szerinte beszóltam neki ami szerintem vicces volt szerinte nem, és cikinek tartotta az ismerősei előtt. Írtam hogy sajnálom ha megbántottam, de ok. Hát ha ilyen óvodás szinten reagál erre 27 éves fejjel, ahelyett hogy felnőtt módra megbeszélné velem mi a baja,de nem mert neki az a megoldás hogy szó nélkül letilt akkor jó. Megírtam hogy Én többet nem fogom keresni, és ne aggódjon, az iwiwes ismerősök közül én törlöm ki őt, ezzel se kell fáradnia. Meg is tettem.

10 éve volt, azóta se beszélünk. Egyszer kb 2 évvel az eset után láttam, hogy feloldotta a tiltást és jött egy ismerősnek jelölés a profiljáról, de nem fogadtam el. Vette a lapot, mert nem próbálkozott újra. Túl vagyok rajta rég. De Nekem ilyen ember továbbra sem kell az életembe. Ismerősnek sem.

2023. jan. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!