Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számodra mikor válik az...

Számodra mikor válik az emberi élet értelmetlenné?

Figyelt kérdés
Mikor mondanád, hogy a sajátod az?

2022. nov. 24. 14:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha hajléktalanná válnék valahogyan és nem lenne se családom, se barátaim akik segíteni tudnának.
2022. nov. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
23%

Ha úgy halnék meg, hogy nem vittem előrébb a társadalmat (nem fedeztem fel új dolgot, vagy nem volt hasznom a társadalomban).


Maga az emberi életnek szerintem ez az értelme. Teremtsd újat, légy innovatív, csinálj valami hasznosat.


(Egy csomóan úgy fogják érteni a kérdést, hogy a saját életükre vetítik ki azt, és nem a kérdésre válaszolnak, hanem a kérdés leírásból ragadják csak ki a saját élet részt. Tehát: legyen gyerek, szeressem a munkám, legyen sok pénzem stb stb).

2022. nov. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha mentálisan annyira leépülnék, hogy azt se tudom ki vagyok.
2022. nov. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak akkor értelmetlen az élet, amikor már mentálisan nincs is jelen az ember, ahogy #3 írta.
2022. nov. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem is akkor értelmetlen az élet, ha mentálisan nincs jelen az ember, tehát a második válaszolónak van egy rossz hírem :(
2022. nov. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Hát...

Gondolom az ember gondol erről valamit, de amikor odakerül, akkor azért a többség kapaszkodik az utolsó reménysugárba is.

2022. nov. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Alapból nincs értelme az életnek. 10 ezer éve sem volt több, mint most.
2022. nov. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%

Az élet értelme az értelem maga.

Ha értelemmé válsz, akkor fogod igazán megtapasztalni az életet.


Ezt nagyon kevesen érik el.

2022. nov. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
39%
Napi wannabe Buddha válasz.
2022. nov. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%
A legtöbb ember élete értelmetlen, mivel ha meghal, ugyanúgy megy tovább nélküle. Egy-két generáció még majd visz mécsest a sírjára nov 1-jén, aztán az is elmarad, ha már azok is kihalnak.
2022. nov. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!