Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi baja lehet szerintetek?

Mi baja lehet szerintetek?

Figyelt kérdés
Most jöttem 9.be és még nyáron találkoztam egy osztálytársammal akivel elkezdtem online beszélgetni még tavasszal.Beszélgettünk pár hónapot,és hozzátenném hogy ezalatt az idő alatt többször is írt nekem olyanokat hogy szeret engem, meg hogy csak velem akar lenni. Eljött a nyár, és terveztük hogy találkozunk. Megbeszéltünk egy időpontot, de mint később kiderült, nekem az mégsem volt jó mert programom volt. Amikor ezt leírtam neki, ideges lett majd egy kis idővel később elkezdte sajnáltatni magát, hogy ő csak el akart velem tölteni egy kis időt meg stb. Elkezdett velem szexuális témákról is beszélni, én viszont elég visszautasító voltam. Eljött a tali,elmentünk egy moziba.Míg néztük a filmet többször volt olyan hogy konkrétan bámult, amitől én elég kellemetlenül éreztem magam. Majd nem sokkal később kirakta a kezét,hogy fogjam meg. Ezt többször is megcsinálta, majd mikor már elegem lett, kimentem a mosdóba és ott voltam vagy 10 percig. Visszamentem, vége lett a filmnek majd mikor kimentünk közölte hogy neki most mennie kell és elviharzott. Többet nem beszéltünk. Eljött a szeptember én meg féltem attól hogy ő is ott lesz. Amikor megjött, egész végig bámult.Így ment ez egy ideig míg nem ismerkedtem meg a volt osztálytársával aki szintén a sulinkba jár,egy másik osztályba.Küldött nekem screeneket hogy a csávó akivel taliztam, olyanokat mondott a talink után hogy én milyen ostoba vagyok, meg csúnya meg stb. Suliba meg egyfolytába bámul.

2023. jan. 25. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ő többet érez irántad, mint te felé, bepróbálkozott, amire egyértelmű választ kapott, viszont még mindig tetszel neki. Észrevette, hogy barátkozol egy volt osztálytársával, kombinálni kezdett, hogy *úgy* ismerkedtek, beszélgettek és el szeretné érni, hogy az évfolyamtársadnak eszébe se jusson megkörnyékezni téged. Ha én nem, akkor ő sem alapon. Ilyeneket terjeszt rólad, hogy a másik srácnak elmenjen a veled való beszélgetéstől a kedve.
2023. jan. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!
2023. jan. 25. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a haverja kérdezgette,hogy milyen volt a randi és fiúként eléggé cikinek tartotta volna azt mondani,hogy elutasították vagy a csaj egyértelműen nem akarja ezt ezért elkezdte nyomni ezt a kamu dumát,hogy csúnya voltál stb.Az meg nem esett neki jól,hogy mások fiúval ismerkedsz.
2023. jan. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!