Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lesz valaki meggyőző...

Mitől lesz valaki meggyőző személyiség?

Figyelt kérdés

2023. jan. 26. 06:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy hiteles
2023. jan. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kólauborkával ***** válasza:
65%

Azért a meggyőző nem biztos, hogy hiteles is… csak lásd pl.: a marketingest aki lukat beszél a hasadba.

Ez is egyfajta képesség, komnunikációs.

2023. jan. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy nincs benne előítélet a másik iránt, asszertív, nyugalmat sugároz, egyszerűen-életszerűen fogalmaz, kedves, optimista, életigenlő stb.


Viszont olyan ember nincs, aki mindenkivel szemben meggyőző személyiség.


Azt vettem észre, hogy az egyszerű gondolkodású, érzelmi ösztönlényekkel lehet meggyőzően viselkedni.


Minél tájékozottabb, minél nagyobb önuralommal rendelkezik az illető, minél magasabb az intelligenciája, annál kevésbé dől be a meggyőző embereknek.

Sajnos az ilyen ember van kisebbségben.


Én arra jutottam, hogy játszmák nélkül, illemtudóan, intelligensen, önazonosan kell viselkednem.

Így viszont a tömeg nem tud azonosulni velem. Csak az intelligens, önazonos emberek.

De ez már nem érdekel.

2023. jan. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt a témában járatos, amiről beszél. Másrészt tudja személyre szabni a közlendőjét.
2023. jan. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!