Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak emberek kik nem tudnak...

Vannak emberek kik nem tudnak más örömének örülni,legyen szó akár barátról is. Miért nem tud örülni mással eggyütt?

Figyelt kérdés
2023. jan. 26. 09:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
63%
Miért örülnék mások örömének? Rólam van szó? Nem, akkor lehet tovább lapozni. Ha valaki folyamatosan arról beszél, hogy milyen boldog és milyen sikereket él meg, az annyit ér el, hogy egy idő után már nem keresem őt, mert unalmassá válik.
2023. jan. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudnak csatlakozni a másik érzelemvilágához, nem tudják elgondolni, hogy mit érezhet a másik.
2023. jan. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azt nem értem, nekem miért kellene annak örülni hogy másnak jó, ha nekem meg szar. Én én vagyok, nem pedig más. A saját életem élem, nem másét. Nem fogok annak örülni hogy Jóska a 27. nőjével jött össze 22 évesen, ha nekem meg 26 évesen se jött még össze senki.
2023. jan. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

azért, mert magával nincs rendben.

Én például most nagyon ezt a korszakomat érem. Szétesett a baráti társaságom, magányosnak érzem magam, párom sincs. Bár próbálok örülni, ha másoknak ezeken a tereken sikere van, de mindig csak az jut eszembe róluk, hogy nekem még mindig rossz. Önzőség, nem önzőség, a mentális bajaim ilyen miatt van így vagy sem, engem zavar.

De egyébként személy függő. Valakire úgy gondolom, hogy nagyon megérdemli ezt, akkor tudok örülni. Egy olyan barát, aki viszont nekem se tudott soha örülni és nem volt velem rendes, az ő örömének nem fogok örülni, főleg nem akkor, ha az orrom alá tolja az egészet, hogy beszéljem át vele nyolcadjára is, hogy hogyan nézett rá az adott srác...

febr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!