Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak emberek kik nem tudnak...

Vannak emberek kik nem tudnak más örömének örülni,legyen szó akár barátról is. Miért nem tud örülni mással eggyütt?

Figyelt kérdés
2023. jan. 26. 09:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
megkeseredettség
2023. jan. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Van olyan ismerősöm, aki annak örül, ha másnak rossz. Tényleg egy megkeseredett szerencsétlen.
2023. jan. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Mi miatt válhat valaki ilyenné?

Élete során a sérülések amit szerzett mondjuk lelkileg?

2023. jan. 26. 10:12
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha nekem épp sz.r, nem fogok annak örülni, hogy másnak viszont milyen jó. Szerintem ez természetes.

Ha én épp rendben vagyok, akkor a másik örömének is tudok örülni.

2023. jan. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Mert irigy.
2023. jan. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Metionin ***** válasza:
Igazából az lehet tök normális is, hogy valaki nem örül kitörően egy másik ember örömének, nem rosszindulatból, szimplán csak mert nem érdekli. Barátoknál nyilván más, de amikor random ember pl.várja hogy gratuláljanak neki vagy látványosan dicsérjék, érdeklődjenek egy olyan dologért, ami rajta kívül senkit nem érdekel, az nekem fura. Az viszont gáz, ha valakit kifejezetten más kára éltet, ismerek ilyet is sajnos.
2023. jan. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem volt olyan barátom, aki az örömét, boldogságát az én káromon át érte el -még ha közvetetten is.

Így azt hiszem, senki nem tudna örülni,hogy az ő élete felfelé ível, sikeresen.Nekem pedig lefelé és sok kárral.

2023. jan. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Pl. én nem tartom magam megkeseredettnek. De amikor jönnek a közösségi médiában meg máshol a folyamatos posztok, ahol meg kell "simogatni" az illető fejét, hogy milyen ügyes kislány/kisfiú volt, hogy csinált valamit, vagy akár evett egy pizzát, arra azt mondom, hogy bocs, de ne fárasszon vele.
2023. jan. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
En mindig örültem a más örömének, a nagyon nehéz helyzetem ellenére is.Viszonzásul én sohasem kaptam vissza, ha nekem volt egy kis öröm, 1-2 kivétellel szemben, akkor én is ugy teszek mint azok akik velem olyanok.
2023. jan. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyképű, magamutogató, kivagyi emberek örömének senki sem örül.

Annak nincs.

2023. jan. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!