Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok olyan ember van, aki...

Sok olyan ember van, aki kifelé azt mutatja, hogy ő milyen jó ember, közben a családja meg szenved tőle?

Figyelt kérdés
Mondjuk nemcsak szóban ilyen, hanem szívesen segít is másoknak, hogy jó embernek tűnjön, de a saját családját terrorizálja, lehetséges ez?
2023. jan. 29. 19:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Rengeteg.
2023. jan. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A net által igen. Meg a társadalmi erkölcs negatívumai miatt is.
2023. jan. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Igen, én is sok ilyen emberrel találkoztam. Családomban is volt rá eset.
2023. jan. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Az anyám is ilyen, sajnos.

45/n

2023. jan. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Mindig is sok ilyen ember volt, a szocializmusban pláne. Rengeteg alkoholista volt, aki verte a feleségét, gyerekeit, de kifelé mutatni kellett, hogy minden rendben van. Mert mit szóltak volna a szomszédok, rokonok, ha elválnak? Sajnos a mai világban is sok hasonló eset van, álszentekkel van tele a világ. Itt Gyakorin is sokan egész más képet mutatnak magukról, pedig ez csak egy névtelen oldal. Mégis tele van tökéletes emberekkel, akik az élet minden területén sikeresek, jól keresnek, mindig van idejük otthon takarítani, főzni stb. Én valahogy nem hiszem el, hogy ennyi ilyen ember van a valóságban, mint amennyi ezen az oldalon. Pedig itt aztán nem kéne ferdíteni.
2023. jan. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Minden családban van egy beteg állat! Azt mondják mindenkinek van bunkó szomszédja,akinek nincs ott Ő maga a bunkó szomszéd.
2023. jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
6# Valahogy így:)
2023. jan. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jaja, óvatosan azokkal az emberekkel, akik azokkal a legkedvesebbek akiket a legkevesbé ismernek. Aztán ez gyorsan megy lefelé.
2023. jan. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon sok, ismerek is személyesen ilyet..
2023. jan. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
Igen, sok ilyen ember van. Az én tapasztalatom szerint főleg az ún. "konzervatív értékrendű, nemzethy-keresztyén" családokban akadnak ilyenek.
2023. jan. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!