Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy néz ki egy jó ember és...

Hogy néz ki egy jó ember és egy rossz ember?

Figyelt kérdés
Mikortól jó valaki mikortól rossz?

2022. dec. 19. 06:15
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Jó ember egy pap. Rossz ember egy pap, aki szereti kavarni a k*it. Egy ember lehet mindkettő egyszerre.
2022. dec. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A tettei alapján. Ha lebukik.
2022. dec. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Fárasztó96 ***** válasza:
4%
A megszólalásai, tettei, gondolatai alapján (amiket hangoztat).
2022. dec. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A pozitív előítéletesség miatt aki pl:szép,kedves tekintete van,közvetlen,barátságos,...stb azt jó embernek gondolják az emberek.


A negatív előítéletesség miatt aki pl:ronda,szigorú mérges tekintete van,zárkózott,barátságtalan,...stb azt rossz embernek gondolják az emberek.


Persze a valóságban az a rossz ember aki másoknak árt, kihasználja őket, kavarja a szart, gátlástalan.....stb!


Szigorú mérges tekintetem van a szemöldököm miatt, nekem is úgy mondták és rájöttem hogy igazuk van, de ettől még kedves vagyok általában mindenkivel.

2022. dec. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4.vagyok


Arról nem is beszélve hogy a gyerekkorunk Disney meséiben is kétféle kinézetre osztják a jókat és a rosszakat,a jók általában szépek a rosszak meg csúnyák.


Az a baj hogy ezzel automatikusan beültetnek egy szabályrendszert a gyerekek agyába, hogy mi alapján szelektálják a jó és rossz embereket.

2022. dec. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt egy amerikai drogárus akit lesitteltek de késobb modellkarrierbe kezdett szoval o szep es rossz egyszerre
2022. dec. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki jóindulatú az emberekkel, az jó ember, aki segítőkész, másoknak is jót akar, nem csak magának, és tesz is ezért. Nem hazudik például, megbízható, az jó ember.
2022. dec. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!