Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az interneten,vagy a szabadban...

Az interneten,vagy a szabadban súlyosabb a toxikus viselkedés?

Figyelt kérdés
Észre vettem,hogy sokan egyből támadóan,lenézően viselkednek szinte mindenhól. A nyugodtabb s tiszteletteljesebb hangnemet csomóan elfelejtik.. Tele van a világ egocentrikus emberekkel. Én se vagyok tökéletes,ahogy senki más sem.. Félre értés ne essék,nem akarom megváltani a világot,csak értetlenűl állok az egész elött.

2023. febr. 1. 21:24
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Sokan belűl gyerekek. A szülők is azok,amikor játszanak a gyerekeikkel,vagy bohóckodnak belük,nekik. Te meg az általánosítást engedd el,meg a lekezelő hozzá állást. Egy profi streamer,esportoló is kereshet pénzt,de ami jobb példa ide,ők is lehetnek elismertek és azok is. Gondolhatod,hogy ez gyerekes..Nagyon érdekelni fogja őket
2023. febr. 1. 22:11
 12/19 A kérdező kommentje:
*velük
2023. febr. 1. 22:12
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Na ez kuka.
2023. febr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem,lássa csak mindenki
2023. febr. 1. 22:17
 15/19 scamdemic ***** válasza:
82%

Nem támadóan, hanem építő jelleggel:


* Az interneten vagy a szabadban súlyosabb a toxikus viselkedés?


Észrevettem, hogy sokan egyből támadóan, lenézően viselkednek szinte mindenhol. A nyugodtabb és tiszteletteljesebb hangnemet csomóan elfelejtik. Tele van a világ egocentrikus emberekkel. Én se vagyok tökéletes, ahogy senki más sem. Félreértés ne essék, nem akarom megváltani a világot, csak értetlenül állok az egész előtt.

2023. febr. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem élőben toxikusabb. Nagyon sok manapság a neveletlen ember.
2023. febr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Élőben rosszabb. Neten egyszerűen nem válaszolsz a kommentjére, tiltod, akármi. De ezt hogy csinálod meg amikor élőben ott van veled???
2023. febr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

17

Nyilván nehezebb, de ahogy én látom, egyesek simán átnéznek mások felett élőben is, ha túltolják a dolgokat.

2023. febr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Mindenhol rossz. Én is toxikus vagyok és próbálok változtatni rajta tudom hogy nem könnyű, nekem sem megy igazán de próbálkozom és szerintem ez egy jó alap. Ha te is toxikus vagy akkor azt ajánlom hogy te is próbálj változtatni rajta.
2023. ápr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!