Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyszer infp,máskor infj...

Egyszer infp,máskor infj személyiségtípus? Van ennek egyáltalán bármi értelme?

Figyelt kérdés
Kitöltöttem az eredeti angol tesztet,ahol egy 7-es skálán kellett jelölni,mennyire igaz rám. Aztán kitöltöttem egy másik napon más hangulatban is. Aztán ugyanannak a tesztnek a magyar változatát is. És mindig más jött ki.
2023. febr. 2. 08:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a kettő határán mozogsz, emiatt billen egyik vagy másik irányba.

Ez a legtöbb embernél így van egyébként, egyrészt a tesztek sem 100%-osak, másrészt ahogy az ember változik, egy-egy elemben ő is átbillenhet, ahol az intro-extro vonal nem teljesen egyértelmű.

Én néhány évente ki szoktam tölteni, én is kettő között billegek, de látványos, hogy fiatal naivaként inkább az egyik jött ki, ahogy idősödöm, változom, egyre inkább a másik.

2023. febr. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs.
2023. febr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem,van-e értelme,mert néhány facebookos vállalkozó-munkakereső csoportban sokszor odairják a személyiségtípusukat is,tehát ez birhat valami extra infóval.
2023. febr. 2. 09:11
 4/10 anonim ***** válasza:

Mivel nem hivatalos, nem standardizált, az emberek a hangulatuktól függően töltik ki, más-mást mutathat.

Ez amolyan "szórakoztató pszichológiai teszt", mivel laikusok alkották, egy neves pszichológus munkájából csemegézve.

2023. febr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Tudod, ez úgy működik, hogy ha 50% alatt vagy, akkor az egyik betűt adja, ha meg 50% fölött, akkor a másikat.


Függetlenül attól, hogy 90-10%, vagy 51-49% az eloszlás... 2% változás meg ludfing.

2023. febr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Mondom nincs.
2023. febr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szia, tudom, régi kérdés, de érdemes lenne ránézned a kognitív funkciókra. Az infp (Fi-Ne-Si-Te) és az infj (Ni-Fe-Ti-Se) személyiségtípusoknak teljesen más kognitív funkcióik vannak. A netes tesztek pedig a kognitív funkciókat általában nem veszik figyelembe, így sokszor pontatlanok ^^


[link]

Ez a teszt direkt a funkciókat nézi, így nyújthat egy kis iránymutatást

jan. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
MBTI pontatlan, mivel - bár egy híres pszichológus munkája - de laikusok alkották meg, nagyon sok éve.
jan. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azóta én is rájöttem,h hülyeség.
jan. 24. 18:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Remélem hogy erre egyre többen jönnek rá...
jan. 25. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!