Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha konkrétan...

Mit tegyek ha konkrétan mindent is utálok az életemben?

Figyelt kérdés
27 éves férfi vagyok. Könyvelőirodában dolgozom, még meglehetősen kezdő vagyok a szakmában, így javarészt csak adatot rögzítek 4 órában, lófütyi pénzért. Emellett beiratkoztam tavaly mérlegképes könyvelés tanfolyamra, viszont mostanra végképp beláttam, hogy én ezt nem akarom csinálni. Rengeteg tudást, logikát, agyat igénylő munka ez, ami számomra borzalmasan megterhelő. Egyébként sem vagyok jó barátságban a számokkal, sosem voltam reál beállítottságú. 4 év alatt ez már a harmadik munkahely ahol most vagyok, mindhárom helyen kb. csak adatot rögzítettem minimálbérért, nem igen fejlődtem tovább. Önállóan képtelen lennék egy komplett könyvelést végigcsinálni, át sem látom a-z-ig az egész folyamatot. Csak az időm meg az energiám megy a levesbe ezzel. Ami van végzettségem is sajnos ehhez kapcsolódik, pénzügyi-számviteli ügyintéző okj. Nem szeretem ezt, de ami nagyobb baj, hogy tulajdonképpen nem is igazán érdekel semmi sem. Tanulni nem akarok, úgy érzem hogy semmi affinitásom nincs már erre. Bőven el lennék egy olyan munkakörben valahol ahol nem nagyon kell gondolkodni. A szabadidőmben hétvégente a haverjaimmal iszom általában, meg videójátékozok. Más nem izgat. Teszek magasról rá hogy ki mit gondol erről, csak ki akarok lábalni a folyamatos depresszióból. A munkahelyem nem hagyhatom ott, mert tele vagyok hitellel és azokat fizetnem kell. Nagyon elegem van az életemből…
2023. febr. 2. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
házhitel?
2023. febr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem, személyi kölcsön. kellett a pénz…
2023. febr. 2. 22:36
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez szarul hangzik.. Csak ugy tudsz valtoztatni ezen h megerolteted magad. Ki kell talalnod h mi erdekel es elvegezni vkit. Ill csajozz be. Az kimozdit a jelenlegi eletedbol
2023. febr. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek kellett női munka
2023. febr. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Raktáros munkával szerintem többet keresnél es nagyon változatos,hálás feladat,olyan vészesen nagy hibalehetőségek sincsenek,vagy könnyű javítani. Én dolgoztam raktárban és szerettem (nő vagyok).
2023. febr. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Te az én férfi lelkitársam vagy. 😅

Ugyanez a sztorim, ugyanezt a munkát csinálom csak külföldön és ugyanezt érzem…

2023. febr. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ja és ugyanennyi idős is vagyok.

Úgy látszik ez valami korhoz kötött egzisztenciális mélység amiben vagyunk..🤷🏼‍♀️

2023. febr. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Akkor neked valami betanított gyári meló való, nem kell gondolkodni, teszed amit kell és ha letelt a napi 8 órád akkor mehetsz azt csinálni, amit csak szeretnél. Még jobban is kereshetnél egy ilyen melóval.
2023. febr. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ha tovabbvinned... Tesom megcsinalta a merlegkepest aztan az adoellenorit is. Otthonrol konyvelget egy rakat helyre es 600akat keres kenyelmesen. Lassan jon a sajat iroda is
2023. febr. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Raktáros munka? Esetleg a targoncavezetőit csak meg tudnád szerezni? Vagy villanyszerelő? És akkor jelentkezhetnél gyárakba karbantartónak, nem kell építkezésekre. Nem tudom, az még mennyire fér bele abba, hogy nem szeretsz tanulni.
2023. febr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!