Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogy tudhatom meg hogy előző...

Hogy tudhatom meg hogy előző életemben konkrétan hogy haltam meg?

Figyelt kérdés

Érdekel mostanában hogy mi voltam előző életemben ill. ha létezik lélekvándorlás akkor az előző életeim során hogyan haltam meg, betegségben, más keze által, baleset stb.

Gondoltam hogy jósnőt felkeresnék, de csak szélhámosokat ismerek a környékünkön.

A neten nincs valamilyen oldal ahol onlineban egy jósnő válaszolna vagy kártyából kiolvasná?


2023. jan. 10. 17:20
1 2
 1/13 Grimfox ***** válasza:
94%
Senki sem tudja ezt neked megmondani, sem kártyából, sem bármi másból. Magadnak kell látnod. Olyat esetleg kereshetsz, aki visszavezet előző életekbe, ahol magad láthatod, de ez sem olyasmi, amit jó szívvel tudnék ajánlani.
2023. jan. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
Kétféleképpen is: Sehogy, és dehogy.
2023. jan. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2: Ne vicceld el..
2023. jan. 10. 17:44
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Regressziós hipnózissal.
2023. jan. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem látom be, ennek mi az értelme, hacsak nem hoztál át valami megmagyarázhatatlan félelmet. Nincs jelentősége, néha megölték minket, néha megöregedtünk, néha betegségben, lehet néha önkezünkkel vetettünk véget az életünknek.
2023. jan. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Grimfox ***** válasza:
97%
Szerintem is inkább a jelenlegi élettel kellene foglalkozni. Az előző életek nem mi voltunk, nem mint személy születtünk újra. Aki akkor meghalt, a szó szoros értelmében nem mi voltunk. Nem sokat lehet nyerni egy ilyen utazásból, viszont olyasmivel szembesülhetünk, amivel nem lenne szabad.
2023. jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6: "Aki akkor meghalt, a szó szoros értelmében nem mi voltunk."


A testek igen, de a lélek azok mi voltunk nem?

2023. jan. 10. 18:57
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem úgy könnyebb lenne a jelenlegi élettel foglalkozni, hogyha tudnánk hogy mit miért kaptunk. Én nyugodtan lennék és talán könnyebben el tudnám fogadni a rosszat. Mert ebben az életemben én személy szerint nem éltem úgy hogy annak az legyen a következménye ami lett sajnos.

Én is szeretnék elmenni egy ilyen utaztatására, hallottam hogy volt olyan aki betegsége miatt ment el és szerinte hasznos volt.

Sajnos én sem találtam még hiteles embert erre, itt sem találtam ajánlást

2023. jan. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Grimfox ***** válasza:
81%
A lélek igen. De a test, és az elme, amivel most azonosítod magad, az nem ugyanaz. Az elme hasonlóan a testhez halandó. Ezért tartozik minden élethez új személyiség. Nem elfelejted az előző életed. Az, aki emlékezhetne rá, meghal. A lélek nem azonos az öntudatoddal.
2023. jan. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

7: de. Végig mi maradunk. Ugyanaz a lélek, ugyanaz a személy.

Az életfeladatod változik és eszerint a test, a körülmények, az előnyök, hátranyok. Karmád alapján.

2023. jan. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!