Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen az emberiség?

Miért ilyen az emberiség?

Figyelt kérdés
Miért tesznek egymásnak keresztbe? Miért jó az, ha a másikba bele tudnak rúgni? Miért ilyen rosszindulatúak? Miért beszélik ki a másikat a háta mögött, ha az arcába meg mosolyog?

2023. febr. 5. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Amit leírtál az csak magyarokra igaz. Külföldön külföldiek normálisan viselkednek.
2023. febr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van olyan ember, akiről beszéltem mással, számomra furcsa tulajdonságairól, de nem rosszindulatból és nagyon kedvelem az embert. Lehet, hogy ha tudná, megharagudna, pedig abszolút semmi negatív gondolatom nincs róla, van számomra furcsa hozzáállása, de ezzel együtt szeretem. Tehát egyrészt vannak ilyen félreértések, de vannak igazi rosszindulatú emberek is, akik ettől saját magukat többnek érzik.
2023. febr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#1:

A válaszodnak annyi értelme volt kb. mint a öt seggű majomnak.

2023. febr. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

3-as!

Miért? Lehet, hogy az 1-es már kb 210 éves, minden országban élt legalább egy évet és megismerte az embereket.

2023. febr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az 1#-nek maximálisan igaza van: ez igazi hungarikumnak is elmegy, ami ebben a társadalomban van...

Kérdező: korábban már sokszor megkérdezték ezt a kérdést, érdemes visszakereni őket.

Az okok: beképzeltség, lenézése a másiknak, egy képzeletbeli versenyt élnek meg sokan e társadalomban, amiben élet-halál harc a tét.

2023. febr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, itt Svájcban nagyon gyorsan feljelentik a szomszédot ha valami előírást megszeg.
2023. febr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!