Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy reggeli rádióműsor hogyhog...

Egy reggeli rádióműsor hogyhogy egy szót sem ejt a törökországi földrengésről? Emberek ezrei haltak meg, a fél ország romokban, és a kezdő témájuk hogy melyik celeb kivel kufircolt?

Figyelt kérdés

Egy árva szó sem hangzik el az eseményekről.

A csatorna szerint nem "illik" a műsor jellegébe, mert ez egy reggeli vidám tréfás műsor.


És ha netán kitör a III. VH, akkor is a VV lakók farokmérete lesz a téma?


2023. febr. 7. 08:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Hallgass "jobb" rádiót. Nem olyan bonyolult ez.
2023. febr. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, a "hírek" részben azért említik, nem? A napi beszélgetős, vidám reggeli műsorokba szerintem se illik bele, azokat nem azért hallgatja az ember, hogy katasztrófákról beszéljenek és lehangoljanak, hanem hogy jó hangulatot adjanak és felpörgessenek. Bár régen hallgattam ilyeneket csak, amíg kocsival jártam dolgozni, de tök jó volt, hogy szinte végig röhögtem az utat, tiszta vidáman értem be az irodába.
2023. febr. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a Balázsék helyett Petőfit, Retrót, Bartókot, határmenti rádiót stb hallgatnál, akkor tudnád, hogy azokban benne volt a hírblokkban.
2023. febr. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

"Gondolom, a "hírek" részben azért említik, nem"


nem abban sem, a hírblokk 1-2 perc és abban is csupa szép és jó hír, politika TABU, arról egy szót sem, és "rossz" hírek sincsenek.

max az utinformban említik hogy "közlekedési fennakadás" van, ami azt jelenti pl hogy halálos karambol.... valós példa. Ketten szörnyet halnak és a műsorban ez "közlekedési fennakadás"

2023. febr. 7. 08:23
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a Retroról vagy Rádió 1-ről beszélsz, azt tudom mondani, hogy jobb is, ha nem beszélnek komolyabb témákról.

Az irodában kénytelen vagyok ilyenekről beszélni, és hát Bochkor meg Balázska sem épp az eszéről híres. Bochkor konkrétan minden témában állandóan vakon van. Csak baromságokat hordanának össze/kérdeznének.


Meg hát igazából az ilyen heherészős műsorokat jobbára egyszerű emberek hallgatják, nekik inkább a szellentésen röhögés és hasonló poénok jönnek be, nem a komoly témák.

2023. febr. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Ja, hogy az alapítványi iskola rádió? Akkor már mindent értek.
2023. febr. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
ja ha meg hírekre célzol, ne várj sokat. Mindkét rádió kormánypropagandát nyom a hírekben is, aztán vagy befér ezek mellé pár valódi hír, vagy nem.
2023. febr. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

javítás: Az irodában kénytelen vagyok ilyeneket hallgatni*


5 és 7es voltam.

2023. febr. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az a baj ezzel, hogy Balázsék pl. ma is beszéltek róla... Szóval a fikázódással most lyukra futott itt a többség
2023. febr. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"Az a baj ezzel, hogy Balázsék pl. ma is beszéltek róla.."


És én hol írtam hogy azt hallgattam? Én ennyit írtam:"Egy reggeli rádióműsor"


nem csak a hulladék Sebi van a világon. Bár az is igaz hogy a többi még nála is szarabb. Kétes dicsőség hogy valaki azért a "legjobb" mert ő a legkevésbé szar.

2023. febr. 7. 08:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!