Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tovább? Mit fogsz...

Hogyan tovább? Mit fogsz tenni ebben az esetben? Mi a véleményed a jövőre nézve? 2023.november 23 este 6 óra 5 perc ki tör a III. világháború.

Figyelt kérdés

Mi a korod és nemed?


[link]



2023. febr. 8. 13:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
A harmadik már Armageddon! Isten igazságos háborúja a lázadó emberekkel szemben.
2023. febr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mint mondtam, akkor tedd fel ezt a kérdést mikor a kormány hivatalos(!) közleményét tudod linkelni, nem ilyen kamugép portálokat. Addig én nem pánikolok. A covidra is mondtak mindent a hasonló portálok, mégse tört ki az apokalipszis és rohantak le minket a zombik.
2023. febr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
85%
Beülök a kocsiba aztán elmegyek Hawaii-ra egy szép hosszú nyaralásra. Majd ha vége van akkor hazajövök a cuccomért és viszem ki magammal.
2023. febr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Szó szerint Dunát lehet rekeszteni azokkal a videókkal, cikkekkel, amik Alexa dolgairól szólnak. Legyen az véletlenszerű, indokolatlan nevetés, fura megjegyzések, felszólítás nélküli beszéd, családtagok közti párbeszédbe "beleavatkozás" és még sorolhatnám. Szóval azért nem egy 100%-osan remekül működő eszközről van szó, amiben vakon meg lehetne bízni.


Addig még rengeteg időnk van, amit én sem pánikolással szeretnék tölteni. Annyi, de annyi minden fog addig még történni a következő hónapokban (magánéleti síkra is gondolva), amit nem igazán láthatunk előre.

Nem kell azt a dátumot tényként kezelni.

2023. febr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
75%
Még van akinek nem tűnt fel, hogy a covid óta folyamatosan rémisztgetni akarnak valamivel? Ja bocs nem covid óta, mert igazábol még előtte kezdték, a migráncsokkal.
2023. febr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
81%
Fél napig egyfolytában röhögnék és örömkonnyeket hullajtanék hogy végre elpusztul ez a mocskos világ, emberiség.
2023. febr. 10. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
83%
2023-ban csak Kína támadja meg Tajvant. A 3. Világháború 2032-ben fog kitörni.
2023. ápr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ráadásul a Mars éve van, a háború istenéé.
2023. ápr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

17. Kína miért támadná meg Tajvant?

Miért pont 2032-ben lesz háború?

2023. ápr. 4. 23:51
 20/20 anonim ***** válasza:
Pont azt, mint 2012-ben, amikor állítólag eljött a világvége. Na meg a covidot is túléltem valahogy, pedig sokáig abban sem hittem, hogy elér ide.
jan. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!