Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van más is, aki azért nem tud...

Van más is, aki azért nem tud aludni, mert fél a világháborútól?

Figyelt kérdés
Hiába mondja nekem bárki, hogy Putyin nem fogja meglépni, eddig azt mondták Ukrajnát se fogja megtámadni. Egyszerűen nem értem azokat az országokat, akik beleszólnak. Nem volt egyértelmű, amit Putyin nyilatkozott? Nem egy blöffölős figurának tűnik. 2019 decembere óta annyi szörnyűség megtörtént, amire legrosszabb rémálmunkban sem gondoltunk, hogy én már nagyon is valóságosnak tartom a 3.világháborút. Aludni se tudok annyira nyomaszt, hogy mi lesz itt, ha megteszik. Van más is ezzel így?
2022. febr. 27. 23:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
18%

Értem, tehát az életmódunkat fenyegető orosz nyomulasnak azért engedjünk teret, mert Putyin nem egy blöffös figura.

Gyáva és megalkuvó vagy.

2022. febr. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
25%
Nem unjátok még a napi 100 háborúról szóló kérdést? Nem elég szörnyű már az egész így is? Most ez lesz napokig a Gy.k.-n, ez lesz nálatok az új trend? Hülye gyerekek...
2022. febr. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%

Higgyél nekem, nem fog atombombát alkalmazni.

És azért higgyél nekem, mert én sosem mondtam, hogy Putyin nem fogja Ukrajnát megtámadni. Épp ellenkezőleg, 2014., a Krím-fsz. annektálása óta várom, hogy mikor erősödik fel az orosz-ukrán csetepaté. Hát most 4 napja felerősödött.

Egyébként remekül alszom.

2022. febr. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
16%

Nagyon fiatal lehetsz még, szüleid nem mondták még hogy aludni kéne?

Soha nem volt jó az emberiségnek, csak látszólag hosszabb rövidebb ideig, most a kettejük konfliktusa jobban megpiszkálja gazdaságilag a világot.

Gondolj a családtagokra, közöttük is voltak katonák, nem akarták de menni kellett és csinálni legalább ha nem is maguk miatt, hanem a jövőért.

Én srácként tisztában vagyok vele hogy ölnöm kéne, más meg öltönyben szorít nekünk elit emberekkel bebiztosítva, de hát ez van.

Jó éjt

29F

2022. febr. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

#1 Vállalom. Legyek inkább élő gyenge és megalkuvó, mint 19 évesen halott.

#2 Nem, nem unjuk, mert ez most egy olyan téma, ami szinte mindenkit foglalkoztat. Lehet neked még nem tünt fel, de erre az oldalra mindenki szabadon tehet fel kérdést. Válaszolni viszont nem muszáj.

#3 Nagyon szeretnék hinni neki és irigyellek, hogy jóalvó vagy.

2022. febr. 28. 00:08
 6/30 anonim ***** válasza:
83%
Ennyi erővel az egész életét leélhetnénk félelemben, hogy "úristen mi lesz" de mi értelme lenne?? Ennek sincs értelme, hogy nem tudsz aludni amikor minden lehetőséged adott hozzá. Nem kell félni, nem fenyeget minket semmi..
2022. febr. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
93%

Nyugi Putyin maskor is fenyegetozott, most is foleg a sajat orszaganak fitogtatja az erejet.


Plusz csak keszenletbe helyezte az atomot attol fel h a nato bele avatkozik a haborujaba, amire nem fog sorkerulni.


Az se kizart h holnap mar beket is kotnek.


Volt mar a tortenelem soran hideghaboru, most megint lesz.

2022. febr. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
72%
Én nagyon jól alszom. Ha rosszul is alszom, az nem a háború miatt van, hanem pl fronthatás miatt vagy ilyesmi.
2022. febr. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
92%

Egyáltalán nem bánom ha a gyakorikérdések tele van ilyen kérdésekkel ugyanis jogos a félelem, senki nem szereti ha egy külső és kontrollálhatatlan történés belezavar a mindennapokba. Az alapszorongásom nekem is feljebb ment, főleg azt konstatálva hogy hiába védekeznek az ukránok, a térképen igen is látszik hogy az oroszok folyamatosan területet foglalnak.


Előre tervezni sem hülyeség, én pl. azon gondolkoztam megtanulok lőni, meg ilyenek, lehet nevetséges de sosem árt az ilyen tudás, ja és erősen fontolgatom a vidékre való költözést.


Szóval, az én közegemben akik ettől tartanak azok jogosan teszik, akik meg szarnak bele azokat meg a valódi gyáváknak tartom.

2022. febr. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
41%

Én a BME miatt nem tudok aludni.


Ha háború lenne legalább nem kéne egyetemre menni és tudnék aludni ha pincében is, de tudnék.

2022. febr. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!