Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek olyan...

Mi a véleményetek olyan lányról aki még a férfiakat is felülmúlja?

Figyelt kérdés
Hegeszt,esztergál,kocsit javit,számitógépet,asztalos,villanyszerelő,egyszóval mindenes.És kreativ nagyon,és kb 25 éves.
2023. febr. 8. 15:47
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

ma 17:06


"mindezeket hol tanulta meg?"


Olyanról még nem hallotál hogy születet tehetség és kreativitás?

2023. febr. 8. 17:13
 12/22 anonim ***** válasza:
21%
Ugyanaz mint a jetiről, loch ness-i szörnyről meg a chupakabrazról: nem létezik.
2023. febr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tetszene egy ilyen sokoldalú hölgy.
2023. febr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
71%

Gondolom valami youtube-os, vagy más közösségi média influenszer. Meg lennél lepve. Mondjuk úgy, elég sok az ilyen csodacsaj a neten, akik... nem igaziak. :D

Van az a nagyon nagy szilikon mellű kínai tech csaj, Naomi Wu. Na, ő pl. nem is ért a dolgokhoz, csak a palija (aki amúhy tényleg a tech bizniszben mozog) bábja, mert az ő képével nagyobb hír, hogy pl. programoz.

2023. febr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Darius- ***** válasza:
87%

Halad a korral.

Ami férfimunkanak maradt meg napjainkra azok, amelyek nagyobb fizikai erot igényelnek, sot még ez is leszukul az erosebb fizikumuakra.

Én 18 éves koromtol onallosultam, nekem kellett csinalni mindent és sikerult.

2023. febr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

ma 18:53


" youtube-os, vagy más közösségi média influenszer."


Ez a csaj valódi és nem ilyen pláza cica kinézetü,egy normális szeréy lány.egyébként a világ elég nagy,és hogyan is ismernél mindenkit? A legnagyobb csodák az eldugott kisfalukban vannak.Mindenkit érhet meglepetés.

2023. febr. 8. 20:48
 17/22 A kérdező kommentje:

ma 19:26


"amelyek nagyobb fizikai erőt igényelnek"


Többet ésszel mint erővel.A motort a kocsiból könyebb kivenni emelővel,mint puszta kézzel,bár vannak olyan erős emberek akik inkább a két kezüket szeretik használni ennél is.

2023. febr. 8. 20:52
 18/22 anonim ***** válasza:
53%

Te most komolyan privát üzenetet írtál nekem, hogy megmondd, írtál valaki nyálfolyatós választ erről a hipi szupi csoda csajról?


Egyértelmű, hogy egy simp vagy. De ez már tényleg nevetséges.

2023. febr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
77%

17:06-os vagyok.

De igen,vannak születésüktől fogva tehetséges emberek(Jó helyesírók például,ismerik a dupla tt-t a Magyar nyelvben)Azért valahol ők is tanulták azt,amit tudnak.

Itt a gyakorin egyedül te ismered ezt a lányt,de mi meggyőződéssel írjunk róla,mintha mi is találkoztunk volna vele,vagy legalább egy videóról tudnánk,hogy egyáltalán kiről van szó.

2023. febr. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
62%
Villamyszerelő és autószerelő tehetséggel született? Az szép. Csak kreatívan,pláne a villanyszerelést:D
2023. febr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!