Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a veleményetek azokról,...

Mi a veleményetek azokról, akik nyilvánossá teszik az életüket?

Figyelt kérdés
YouTube-ra teszik ki, vlogolnak, mutogatják a bevásárlásukat, a napjukat, a gyereküket?

2023. jan. 31. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
semmi. ha ez nekik jó akkor csinálják nyugodtan
2023. jan. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek velük egyet.
2023. jan. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az visszatetsző, amikor a gyereket is belekeverik,aki nem is érti feltétlenül, hogy mi történik körülötte.
2023. jan. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyerekük minden dolgát megosztják a nagyvilágnak azt nem szeretem, mert a gyerek magánszféráját sértik, ő nem tud beleegyezni, és a fényképek/videók örökké a neten maradnak. Ha csak a saját életéről rak ki mindent az a saját dolga, nem szoktam foglalkozni vele kifejezetten, max lenémítom az ilyen ismerősömet ha zavarni kezd.
2023. jan. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a személy a saját magát videózza és ha nem keverje bele a férjét, gyerekét akkor oké. Viszont ha vki a gyerekét akár a párját is berángatja azt már nem szeretem. Nyilván az oké ha egy videót csinálnak közösen. Vagy csinálnak egy annyit hogy megszületett a gyerekünk és ennyi.
2023. jan. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeség mindent kiteregetni a nagyvilág elé, de hát az ő dolguk.
2023. jan. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem beteges. De szerencsére nem muszáj nezni a hülyeséget.
2023. jan. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem végtelenül nagy meggondolatlanság az egész, főleg, ha a kicsi gyerekeket is belekeverik. És nemcsak a pedók miatt. Adott a pici, aki nemcsak a véleményét nem képes még, a kora miatt, kifejezni, de a világ, a net működését sem ismeri, fogja fel, de a szülei máris telepakolják róla készült olyan képekkel a FB-t, amik régen a nagyi szekrényében voltak gondosan elpakolva, fotóalbumokba rendezve.

Most meg bárki, vagy minimum pár száz ismerős látja őket, reagál rájuk. Egy nap pedig felnő a pici, és nem hinném, hogy mindegyikük örömmel veszi tudomásul, hogy a szülei miket posztoltak róla, azelőtt x évvel.


A másik pedig.. azért sem árt megválogatni, hogy mit pakolunk ki publikusan, meg úgy általában is, mert sosem tudni, hogy mikor kukkant rá a főnök, az állás interjúztató tag a FB oldalunkra..

2023. febr. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!