Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Idegesít és lehangolnak az...

Idegesít és lehangolnak az olyan emberek akik sokat beszélnek. Miért?

Figyelt kérdés
Utálom,ha valaki állandóan csak magárol pofázik egyfojtába és nem hallgatja meg a másikat. Én mindig mindenkit meghallgatok és próbálok mindenkihez kedvesen hozzáálni. Nem vágok bele senkinek a szavába. Lehet hogy nálam ez már nem normális hogy ennyire idegesítenek az ilyen emberek. Mást is idegesít az ilyen ?
2023. febr. 11. 06:01
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Az ilyen embereket hívják energiavámpírnak. Kerülni kell őket ha lehet, mert ha teret adsz nekik, rádjárnak aztán a figyelemért.
2023. febr. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Engem is idegesítenek, és régen én se vágtam a szavukba. Volt olyan, hogy bepilledtem munka közben. Folyamatosan pofázott a mellettem dolgozó, és elaltatott az élettörténetével.

Ma már szólok, hogy ne haragúdj de ez nem érdekel/ szeretnék a munkámra koncentrálni/ figyelj, én se traktállak az élettörténetemmel

2023. febr. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Jól írod engem is zavarna. Ha a beszélgetésben nincs kölcsönös érdeklődés az kellemetlen tud lenni. A megoldás az, hogy szólni kell, hogy hagyd abba. Ha emiatt bunkónak hisznek nem kell foglalkozni vele.
2023. febr. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Engem nem zavarnak az ilyen emberek. Ha téged igen, akkor kerüld el őket.
2023. febr. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Engem is idegesítenek.És minél figyelmesebben hallgatod őket,annál inkább csinálni fogják.Meg kell tanulni lezárni az ilyen egyoldalú kommunikációt.Aztán vagy bunkónak gondolnak vagy nem,de legalább fellélegezhetsz.Bár szerintem az ilyen embernek mindegy,saját magán kívül mást nem is lát,majd úgyis szerez magának másik "áldozatot"
2023. febr. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Teljesen normális és jogos, ha idegesítenek az ennyire egoista emberek, akiknek egyszer eszébe nem jutna visszakérdezni rólad, meg a szavadba vág, ha néha véletlenül mégis szóhoz jutottál a monológja közben. És mennyi ilyen van, én is már nagyítóval keresem, aki nem ilyen. Ha meg kerülni kezdesz egy ilyet, még ő kezd megorrolni rád, miközben fogadni mernék, hogy egyszer nem merülne fel az agyában, hogy vajon mivel üldözött el téged, biztos eddig csak megjátszottad magad, hogy érdeklődő vagy, de most megmutattad az igazi arcod, hogy még te vagy a csak magával törődő, egoista ember.
2023. febr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Nyilvánvalóan lehangoló és frusztráló, ha valaki csak pofázik a saját dolgairól, a te gondolataidra meg tesz magasról, vagy max az érdekli, amit az ő kis gondolatmenetéhez hozzáfűznél. Nem érdemes ilyen emberekkel találkozgatni. Nehogy magadat gondold furának miatta! Offoljad a hülyéket.
2023. febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
Mert fárasztanak téged.
2023. febr. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!