Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha választanotok kell, kikapcs...

Ha választanotok kell, kikapcsolódásként, mit választanátok szívesebben? És miért pont azt? Lent...

Figyelt kérdés

Szóval, film nézés, sorozat nézés, videó játékozás, olvasás, vagy a közösségi portálokat?

Esetleg társas játékokat, zene hallgatást, rádió hallgatást, tv-nézést?



#hobbi #Kikapcsolódási
máj. 13. 13:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudok választani, mert ezek közül több is a hobbim: olvasás, filmezés (film, sorozat), zenehallgatás, telefonon játszás, netezés.

Hangulatfüggvénye, hogy éppen mihez van kedvem.

máj. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül csak az olvasás. Időnként még a filmezés.


Jobban kedvelem az aktív kikapcsolódásokat. Kirándulás, sportok, vagy elmenni egy buliba.

máj. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

A buli már retró, és veszélyes.

Kiránduláson tele van féreg bogarakkal a természet.

máj. 13. 13:54
 4/19 hollófernyiges ***** válasza:
70%
Én szeretem a féreg bogarakat.
máj. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én is az aktív tevékenységeket hiányolom csak a listából, de amúgy ezek közül is bármelyiket szívesen csinálom.
máj. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

3, Nem csak retro buli van :) És többnyire nem veszélyes.

A természet pedig csodás. A bogarak is. :)


Nem vagyunk egyformák. Én a te általad felsoroltak többségével nem tudok mit kezdeni. Valószínű nem egy korosztály vagyunk. Én már 40+.

máj. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

2 es 6

Detto.

A mai fiatalsagnak tenyleg ennyi kikapcsolodasi otlete van, kerdezo? En is toltok sok idot fiatalokkal is, de ok nem ilyenek.

máj. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
56%

7,

2 és 6 vagyok. Örülök, hogy nem vagyok egyedül :)


Csak olyan programot írt a kérdező ami négy fal közötti, ezért gondoltam biztos fiatal.

máj. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Társasjátékok, olvasás, sorozatnézés és kirándulás. Csakis egyet nem tudnák közülük választani. Bár mostanában a sorozatnézés nem köt le valami nagyon.


Kirándulni, olvasni mindig is szerettem, kellően kikapcsoltak, a társasjátékok pedig az utóbbi pár évben kerültek elő újból. Unokatesóimmal tartunk pár havonta társasjáték-estet, a hangulat is nagyon jó, mindenki visz valamit, aztán ott, helyben választunk párat, amivel játszunk is.

máj. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Bármi, kivéve a buli. Bulizni akkor se mennék ha nekem fizetnének, undorodom a részegektől, a drogosoktól, a hányástól meg az irritáló hangos tuctuc "zenétől".
máj. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!