Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen emberről?

Figyelt kérdés
Gyorsulási versenybe kezd a piros lámpánál, úgy, hogy ott ül vele a két éves gyereke, aki ráadásul eszik is, és a hét hónapos terhes felesége. Végig sebességhatár alatt (70) csak nagyon rálép a gázra. Normális az ilyen?
2023. febr. 12. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem normális, mert engedi a két evest a kocsiban enni, amit eleve nem kellene. Amúgy amíg a megengedett sebesség alatt van, semmi gond vele.
2023. febr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
55%
Egy kisgyerek a kedves apuka is.
2023. febr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

“Gyorsulási verseny”

70 alatt


Megválaszoltad…


Ha a feleségnek nem kellemetlen, akkor nem lenne gond.

De kocsiban nem eszünk, ez 30-cal is igaz

2023. febr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Ó ez még a normális kategória. Előttünk büntetőfékezett egy pasi úgy, hogy 3 gyerek ült hátul. Szerencsére nem rohantunk beléjük. Közben mellesleg én is az első babánkat vártam, legszívesebben felpofoztam volna azt az idiótát.
2023. febr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Hát 4, ezért kell betartani a követési távolságot, akkormugyanis fékezhetetlen nyugodtan, a vilagon semmi probléma nem lehet belőle.
2023. febr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5

Kivéve, ha direkt ebből a célból előz meg és vág be eléd.

2023. febr. 12. 11:49
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
6, ha látod hogy előz, akkor lassítasz
2023. febr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Nyilván arra számít az ember, hogy majd megelőz, épp bevág eléd, aztán satufék. De nyugodtan lehet védeni a barmokat. És persze, azért nem mentünk beléjük, mert mi normálisan közlekedünk… attól ez még bűncselekmény és ha valami idiótába fut bele, aki nem figyel és belerohan hátulról, akkor a 3 gyerek nagyon komolyan megsérülhet.
2023. febr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Jajaja egy több sávos úton, vagy akár autópályán majd pont minden autónál lassítok, amikor megelőz valaki, mert arra számítok, hogy bevág elém és büntető fékezni fog.

Szerintem minden téren felelőtlenség vagánykodni, akár ott ül a család, akár nem. Gyerekesnek tartom.

2023. febr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!