Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a vélemenyetek az olyan...

Mi a vélemenyetek az olyan emberről, aki az alvó gyermekét egy áruház parkolójában a kocsiban hagyja?

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 19:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
idióta
2010. szept. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
agyatlan.
2010. szept. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Felelőtlen idióta!!
2010. szept. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
0%
De ebbe mi a baj? Gyerek alszik, gondolom el nem rabolják a szülő meg 10 perc után kijön a boltból.Mi baja történhet?
2010. szept. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
volt olyan hogy meghalt a csecsemő mert túl meleg volt a kocsiban...nem is egyszer! én nem hagynám! tényleg idióta aki ilyet tesz!
2010. szept. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

19:18 talán nem rabolják el? ja.

volt rá példa hogy ilyen kocsit raboltak el. benn volt a gyerek.

[link]

vagy baja esik a szülőnek és a kocsiban hal meg a gyerek mert nem mennek oda időben.

2010. szept. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon veszélyes lehet, én semmiképpen nem hagynám ott a gyereket. Ha alszik akkor sem, például elviszik vagy kirabolják a kocsit. vagy felébred, és frászt kap ott egyedűl.

Aki ilyet tesz, az nagyon felelőtlen.

2010. szept. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is hagytam már a kocsiban aludni a fiamat, de ott volt vele az apja, vagy a nagyanyja, amíg én vásároltam. Aki egyedül otthagyja, az valóban nagyon felelőtlen. Én is hagyhattam volna, mert persze mire a tesco-hoz értünk elaludt, de inkább ültem vele fél órát, és megvártam, hogy felébredjen, eszembe nem jutott volna egyedül ott hagyni.
2010. szept. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmasan felelőtlen!!! Annyi minden történhet... Az, hogy kirabolják az autót, elrabolják a gyereket egy dolog. De ha felkel a gyerek és megijed, milyen érzés lehet neki? Talán ez a legegyszerűbb. Történhet a parkolóban szerencsétlenség, pl. egy idióta belemegy, összetörik az autó, benne a gyerekkel. Vagy ahogy előttem írták a szülővel is történhet benn az áruházban bármi és akkor honnan fogják tudni, hogy az autóban van a gyerek??? Ez ugyanolyan, mint ahogy a gyereket sem hagyom a lakásban egyedül egy percre sem amíg kicsi, nem ugrok le a boltba egy kiló kenyérért. A babakocsit sem hagytam kint soha a bolt előtt... és még lehetne sorolni egy csomó példát, ami ugyanilyen. Látszólag semmiség, de ha akkor történik katasztrófa (amihez nem kell sok, elég néhány perc) hogy néz a tükörbe az ember utána?! Gondoljunk csak a kompos balesetre... :(
2010. szept. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Felelőtlen!!

Rengeteg dolog történhet. Pl. ellopják a kocsit, úgy hogy nem is tudják, hogy benne van a gyerek. Vagy pont a gyerek miatt lopják el. Vagy túl meleg van az autóban és hőgutát kap a gyerek. Vagy télen túl hideg van, az sem szerencsés. Vagy a szülővel is bármi történhet ez idő alatt, pl. a parkolóba menet elüti egy autó, eszméletlen állapotban elviszi a mentő, senki nem tudja, hogy a kocsiban hagyta a gyerekét.

Plusz még ha nem is történik semmi ilyen, mi van akkor, ha a gyerek akkor ébred fel, amíg a szülő távol van? Mondjuk egy 1-2-3 éves gyerek. Hát el bírom képzelni, mennyire kétségbe eshet, hogy nincs ott vele senki, és azt sem tudja mi van. Ki tudja, mikorra végez a szülő, lehet, hogy nagy sor van a boltban, stb.


Szóval szerintem baromi felelőtlen az a szülő, aki ilyet csinál.

2010. szept. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!