Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a nyaraláson lennél kovidos...

Ha a nyaraláson lennél kovidos mit csinálnál?

Figyelt kérdés
Mármint ott jönnének elő a tünetek
2023. febr. 13. 16:28
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
0%

"a náthával egyenlő halálozás"

Nátha: fél%

Covid: 5%

A kettő tuti egyenlő!

Egy kis ráhagyással...


ja, és a nátha után elég ritkák a szövődmények, főleg a súlyosak.

2023. febr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
68%

"Aki nem pszichopata, az megérti, hogy a jogai CSAK addig terjednek, amíg más embernek nem ártanak!"


Ez így van. A bezáratás pedig egyértelműen ártana azoknak, akiket te bezáratnál. Éppen ezért nincs jogod ehhez.


"Ez még Amerikában is így van."


Pont ezért nem zárattak be senkit Amerikában.


"Te nem vagy Hitler rokona véletlenül?"


Ha jobban belegondolunk, pont a náci és a kommunista diktatúrákban volt joguk egyes embereknek bármit megtenni másokkal. Akkoriban elég sok ok nélküli bezáratás történt.

Remélem, hogy nem sírod vissza azokat az időket te sem.


"Normális ember így csinálja. Vagy maszkot vesz."


A normális ember nem tűri, hogy az alapvető jogaiban korlátozzák.

Ezen kívül a normális ember normális módon él, bezáratva viszont nem lehet normálisan élni.


"Nézz utána. Ha már ilyen jól tudod a jogaidat, akkor ez se lehet gond."


Tehát nem tudod bizonyítani.

De mindegy is, mert én aztán nem rettegek sem akkor, ha lesz járvány, sem akkor, ha nem lesz.

2023. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
100%

#21 Jajj... Nem megy a matek? Még a hivatalos regisztrált adatok szerint is mindössze 1% halálozási rátájú (kis fülecske lenyit)! De ha ebből levonjuk a rászámolást akkor kb 99,98% túlélési esélyű. Mellesleg végig figyelni lehetett az esetszámokat, mennyi súlyos és mennyi enyhe. Bezony, ezzel a kis szarral lett beetetve a világ. És te még mindig rettegsz tőle, pedig a nyakunkon a következő (mesterséges) pandémia. 😎


[link]

2023. febr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
23%

Gondolod, hogy egy ilyennek, mint te, nekiállok bizonygatni? Aki a hülyét játssza?

Hmm?


"bezáratva viszont nem lehet normálisan élni."

Ja, már értem.

Amúgy neked az a "bezáratás", hogy MEGKÉRNEK arra, hogy éjjel maradj ott, ahol éppen a napszállat ért? Még csak nem is kötelezően a saját házadban?

Hogy is van ez?


Azért egy valamit még elmondhatnál.

Hagyjuk most a náthát. Mit csinálnál akkor, ha például a leprát kapnád el, vagy a pestist?

Akkor is az lenne, hogy neked jogod van akárhova menni, és azt csinálni, amit akarsz?

Az egészségére meg mindenki vigyázzon maga?


Jól sejtem?

2023. febr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
68%

"Gondolod, hogy egy ilyennek, mint te, nekiállok bizonygatni? Aki a hülyét játssza?"


Pont azért nem állsz neki bizonygatni, mert tudod jól, hogy nincsenek bizonyítékaid. A hülyét pedig pont te játszod.


"Amúgy neked az a "bezáratás", hogy MEGKÉRNEK arra, hogy éjjel maradj ott, ahol éppen a napszállat ért?"


Nem MEGKÉRÉSRŐL volt szó eddig, hanem KÉNYSZERÍTÉSRŐL.

A legtöbb ember különbséget tud tenni a kettő között. A te rettegő csapatod pedig bizony kényszeríteni akarna másokat.

Még szerencse, hogy nincs jogotok megtenni ezt.


"Mit csinálnál akkor, ha például a leprát kapnád el, vagy a pestist?"


Ezek a betegségek már kihaltak Magyarországon, tehát lehetetlen, hogy elkapjam őket. :D


A saját egészségéért pedig továbbra is mindenki maga felel. Más emberek nem tudják ezt megtenni senki helyett, de ha meg tudnák tenni, még akkor sem az ő feladatuk lenne.

Jó lenne, ha te is felelősséget vállalnál saját magadért és a mások életébe meg nem akarnál beleszólni, ugyanis a normális emberek így tesznek mind.

2023. febr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
0%

Gondoltam, hogy nem fogok normális választ kapni.


A kérdés ÚGY SZÓLT, hogy "Mit csinálnál akkor, ha például a leprát kapnád el, vagy a pestist?"

Esetleg megpróbálsz a kérdésre válaszolni?

Vagy neked ez nem megy?

---

Amúgy van egy pár hely a világon - például Amerika - ahol kicsit több az oltástagadó, mint máshol, és ott néhol ismét előjöttek ezek a betegségek. Nem pont ez a kettő, de valami hasonlóba halt bele pár gyerek, aki nem kapta meg az oltást.

Úgyhogy NEM múltak el, csak féken tartjuk. Úgy tudom, egyetlen olyan betegség van, amit ténylegesen el is tüntettünk, az már nem létezik többé.


Ja, a KÉNYSZERÍTÉS... na, az úgy nézett ki, hogy ha kimentél, akkor volt 0.01% esélyed, hogy találkozol rendőrrel, aki MEGKÉR, hogy légy szíves, menjél haza.

Így szól nálunk a "kényszerítés".

Borzalmas.

Hogy lehet ezt egyáltalán kibírni?


Csak szólok, hogy ennél még az is esélyesebb, hogy belehalsz az influenzába.

Érdekes módon az téged nem zavar... de ez a "kényszerítés" az igen?

IQ error.

2023. febr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
68%

"Gondoltam, hogy nem fogok normális választ kapni."


Gondoltam, hogy én sem fogok bizonyítékot kapni a pár év múlva biztosan bekövetkező járványra.


"Esetleg megpróbálsz a kérdésre válaszolni?"


Válaszoltam a kérdésedre. Olvass vissza!


"Amúgy van egy pár hely a világon - például Amerika - ahol kicsit több az oltástagadó, mint máshol, és ott néhol ismét előjöttek ezek a betegségek. "


Ha annyira sok problémát okozna ez Amerikában, akkor kötelezőek lennének ott is ezek az oltások.

De valamiért mégsem azok, pedig ott is nálam okosabb emberek hozzák meg a döntéseket. :D


"a KÉNYSZERÍTÉS... na, az úgy nézett ki, hogy ha kimentél, akkor volt 0.01% esélyed, hogy találkozol rendőrrel, aki MEGKÉR, hogy légy szíves, menjél haza."


Mármint az úgy nézett ki, hogy szinte minden harmadik utcában össze lehetett futni a járőröző rendőrökkel, akik akár meg is bírságolhatták az embereket.

Ha téged nem zavar az ilyen szintű korlátozás, az bizony elég nagy baj.


"Csak szólok, hogy ennél még az is esélyesebb, hogy belehalsz az influenzába."


Csak szerinted esélyesebb.


"Érdekes módon az téged nem zavar..."


Nem zavar, egyrészt, mert erre szinte semennyi esély nincs, másrészt, mert ha ez csodával határos módon megtörténne, az az én saját döntésemnek lenne a következménye. Ellentétben a kényszerítéssel.

2023. febr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
23%

Már csak egyetlen dologban reménykedem: hogy az életben soha nem fogunk találkozni.

Sem hozzád hasonlóval. Minden létező szempontból csak jó lenne.

Az meg, hogy több névről belépve pontozol le mindenkit... ja, értem: ehhez is JOGOD VAN!

2023. febr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
68%

"Már csak egyetlen dologban reménykedem: hogy az életben soha nem fogunk találkozni."


Ebben én is komolyan reménykedem.


Aztán felőlem retteghetsz, meg vergődhetsz a pontozáson. Ezekhez már jogod van, ellentétben a más emberek korlátozásával.

2023. febr. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
23%

"vergődhetsz a pontozáson"

Ja, nyilván azért csináltál több nevet, meg azért pontozol szorgalmasan mindent le, mert téged nem érdekel. Ehhez ugye állandóan ki és be kell lépegetni is, szóval még csak nem is 1 perc.

Lehet, hogy még egy kicsit hazudós is vagy?

Igazából azt az egyet sajnálom, hogy egyetlen komoly választ sem voltál képes adni, bár mondjuk mit vártam... tőled? Romboláson kívül nem hiszem, hogy bármi máshoz is értesz, vagy csinálnád.

Az emberiség azért nem tart még a 30. században, mert az ilyenek léteznek, mint te.

Kicsit Putyinra is emlékeztetsz, bár ő sokkal tökösebb nálad. Ő nem rettent volna meg egy választól.

2023. febr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!