Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a nyaraláson lennél kovidos...

Ha a nyaraláson lennél kovidos mit csinálnál?

Figyelt kérdés
Mármint ott jönnének elő a tünetek
2023. febr. 13. 16:28
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
62%

"nyilván azért csináltál több nevet, meg azért pontozol szorgalmasan mindent le"

Mindenki saját magából indul ki.


"Igazából azt az egyet sajnálom, hogy egyetlen komoly választ sem voltál képes adni"

Adtam választ minden kérdésedre. Ha nem értetted, az már nem az én problémám.


"Romboláson kívül nem hiszem, hogy bármi máshoz is értesz, vagy csinálnád."

Írja ezt egy olyan ember, aki képes lenne másoktól még az alapvető jogaikat is elvenni.


"Az emberiség azért nem tart még a 30. században, mert az ilyenek léteznek, mint te."

Szóval még az idő múlását is én lassítom le. Jó tudni. :D


"Kicsit Putyinra is emlékeztetsz"

Miért kell a politikát mindenhová odakeverni?

2023. febr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
0%
JézusIsten.. Én már követni sem tudom, hogy mi a helyzet. Mi ez a gyerekes vita srácok? Mellesleg én írtam, hogy a covid náthával egyenlő halálozási rátájú (amit be is bizonyítottam) és én írtam, hogy lesz hamarosan mégegy pandémia, szóval ne keverjetek már össze más válaszával.. Mindketten röhejesek vagytok!
2023. febr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
19%

Persze, a saját egészségére mindenki maga vigyáz, de szándékosan veszélyeztetni másnak nincs joga. Segítek, többek közt ezért nem gyújthatsz rá egy boltban, vagy nem égethetsz veszélyes hulladékot a saját telkeden. Mert mások egészséghez való joga felette áll a te aktuális elképzeléseidnek.

De tudom ki vagy, neked kár magyarázni, te azon is pampogtál, hogy ugyan miért ne mehetne valaki influenzásan fodráazhoz, hát mit érdekel az téged, ha elkapja, meg neked az sem tetszett, én nem fogadom a vendegeimet, ha betegek, mert nem szeretnék minden sz*rt benyalni tőlük, ahogy arra volt már példa.


Neked marhára az agyadra ment valami még az első lockdown alatt, ezért vered az asztalt, ha bárhol szóba kerül, hogy fertőző betegen tán nem kéne emberek közé menni, merthogy neked jogaid vannak.


Segítek, a piros x-et kell nyomni.

2023. febr. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
76%

"szándékosan veszélyeztetni másnak nincs joga"

Bezáratni és korlátozni valóban nincs joga senkinek a többi embert. Ez törvénybe is van foglalva.

Olyan hülye törvény viszont szerencsére nincsen, hogy betegen nem lehet nyaralni menni.


"te azon is pampogtál, hogy ugyan miért ne mehetne valaki influenzásan fodráazhoz"

Mint ahogyan több másik ember is "pampogott" ezen. Nem véletlenül.

Ha én fodrászként dolgoznék, akkor hozzám jöhetnének az emberek betegen is, mert nekem nem szokásom rettegni a semmitől.

Te megteheted, hogy nem fogadod a neked nem tetsző állapotban levő embereket, ők meg kereshetnek másik fodrászt, ha úgy gondolják. Ennyi az egész.


"Neked marhára az agyadra ment valami még az első lockdown alatt"

Én a koronavírus előtt is mindenhová eljártam betegen is és ezután is mindig így fogok tenni, hiába kezdtek el néhányan rettegni.

Az élet nem áll meg egy vírus miatt.

Most pedig jöhet a piros "x", mert ahhoz jogotok van, ellentétben a bezáratással.

2023. febr. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
23%

"mindenhová eljártam betegen is"

Elég baj. Ilyet a pszichopaták csinálnak (mármint kényszer nélkül). Normális ember tekintettel van másokra is.


De gondolom, te simán elmennél így ahhoz az anyukához is, akinek emiatt halt meg a gyereke.

Védekezzen a gyerek, ha tud, igaz?

Mert neked jogaid vannak.


Csak tudod, ha egy ilyet megcsinálnál Amerikában, a szabadság hazájában - akkor olyan sok milliós kártérítést vetnének ki rád (nem forintban), hogy belegárgyulnál.

Tudod, az élethez és az egészséghez való jog ott erősebb, mint a szabad mozgáshoz való jog. A MÁSIK joga erősebb, nem mindig a tiéd.

De odáig el se jutnál, mert az utcán, ahogy vinne be a rendőr, nem érnél el élve a bíróságig, ha meglátnának az emberek. Ott azért még van érzés és közösség - még ha néha hajlamos is a túlzásokra.


Ilyet azonban te nem csinálnál, mert csak fotelhuszár vagy. Ellentétben például Putyinnal, aki úgy gondolkodik, mint te, de ő viszont simán megöl bárkit. Mert neki is vannak jogai, és ő is úgy gondolja, mint te, hogy a másik embernek nincsenek - de ő ezt meg is teszi, te meg szerencsére csak szájalsz. Még egy egyenes választ se mersz ide leírni. Ki is retteg akkor?

Viszont a gondolkodásotok ebben egyforma.


Ja, és a lepontozás: érdekes módon, ha én pontozok, abból csak egy pontozás lesz. Ha meg te, abból három.

Persze tilos több néven regisztrálni ide - de neked szabadságod van, igaz?

2023. febr. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
100%

"Elég baj. Ilyet a pszichopaták csinálnak (mármint kényszer nélkül). Normális ember tekintettel van másokra is."


Nem baj. A normális emberek így tesznek, ugyanis nem áll meg az élet minden kis semmi vírus miatt.


"Normális ember tekintettel van másokra is."


Éppen ezért normális ember nem akar másokat bezáratni. Mert a mások joga erősebb az övénél.


"Védekezzen a gyerek, ha tud, igaz?"


Az anya dolga védekezni.

Normális esetben pedig terhességnél sem okoz nagy problémát egy enyhe betegség.


" Csak tudod, ha egy ilyet megcsinálnál Amerikában, a szabadság hazájában - akkor olyan sok milliós kártérítést vetnének ki rád (nem forintban), hogy belegárgyulnál."


Amerikában nagyon sok ember mászkál betegen is, ugyanúgy, mint mindenhol máshol.

Ha olyan nagy lenne az esély a megfizethetetlen kártérítések kiszabására, akkor ők sem tennének így.


"De odáig el se jutnál, mert az utcán, ahogy vinne be a rendőr, nem érnél el élve a bíróságig, ha meglátnának az emberek"


Szóval szerinted megölik azt az emberek, aki kimegy betegen az utcára? :D

Te tényleg pszichopata vagy.


"Ott azért még van érzés és közösség"


Pont ezért nincsenek ott bezáratások.


"ő is úgy gondolja, mint te, hogy a másik embernek nincsenek"


Én úgy gondolom, hogy más embereknek is joguk van betegen is mászkálni, nem csak nekem.

Bezáratni viszont SENKINEK nincs joga másokat.


"te meg szerencsére csak szájalsz"


Nem csak szájalok, tényleg eljátok betegen is mindenhová. :D

Ez van, hiába nem tetszik.


"Még egy egyenes választ se mersz ide leírni."


Leírtam mindent.


"Ki is retteg akkor?"


Te, meg a többi bezáratáspárti.


"Ha meg te, abból három."


Mármint ha én, meg még két ember, abból lesz három. :D

2023. febr. 14. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
19%

Senki nem beszélt bezárásról. Értelmes, közösségben élő emberekben maguktól is van annyi, hogy feleslegesen nem tesznek ki másokat betegségeknek. Ez nem egyenlő azzal, hogy akkor sem mész el valahová, ha muszáj, de a halasztható dolgokat nem ilyenkor intézi az értelmesebbje.

De felesleges erről beszélni veled, szándékosan nem is akarod érteni.

2023. febr. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
43%

"Senki nem beszélt bezárásról."


Pont arról volt szó végig. :D

Értelmes ember nem retteg annyira minden kis semmi vírustól, hogy otthon maradjon önszántából, de veletek tényleg felesleges erről beszélni.

Szerencsére az ismerőseim többsége is hasonlóan látja a dolgokat, mint én és így mifelénk nem divat egy kis köhögéssel bezárkózni.

Ha ti másképp látjátok ezt, akkor ti felőlem otthon maradhattok. Saját magát joga van korlátozni az embernek, de másokkal nem teheti meg ezt senki.

2023. febr. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
20%
...és még arra is ügyel, hogy mindenki mást 2-3 címről lepontozzon, magát pedig felpontozza.
2023. febr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
71%

... És akkor még azt is nézd meg, hogy az első oldalon 100%-ra vannak pontozva azok a válaszok, amik nem támogatják a rettegést.

Vagyis SENKI nem pontozta le őket.

Gondolkozz el, hogy miért.

2023. febr. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!