Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől undorodtam meg ennyire...

Mitől undorodtam meg ennyire minden hús félétől? Többi lent.

Figyelt kérdés
Igazából, már jó pár éve undorodom a hústól de jó pár éve még csak, néha néha jött rám ilyen nagyobb hús undor, (azt hiszem amióta elhunyt a kutyám és láttam a holtestét, és rá pár napra ettem a füstölt kolbászt, és akkor jött az a gondolat, hogy konkrétan egy halottat eszek és fújj és na és, volt amikor nem undorodtam a hústól vagy is a legbelűl de, de nem zavart. Na mind1, augusztus óta lett durvább a helyzet, mert mai napig undorodom nagyon mindenféle hústól pedig érdekes mert most egy videóból megkívántam a felvágottat de nem tudnék enni az biztos. Szerintetek ez teljesen normális gondolat, hogy "egy hullát, dögöt eszek?" Vagy ezen lehet változtatni?

2023. febr. 13. 23:03
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Meg ügye, az is közre játszik a húsundorban, hogy néztem a Jeffrey Dahmer horror sorozatot aki nem ismerné, az röviden, egy igaz történet alapján készült sorozat, ami egy sorozatgyilkosról szól, aki kannibál volt homoszexuális, nekrofil. És ez a film adott ihletett arra, hogy el kezdjek nézni a neten ilyen kérdéseket hogy: milyen izű az emberhús, és volt az a válasz, hogy mint a sertéshús. És hogy biologiailag nincs különbség a sertéshús és az emberhús között és ez is undort adott. (Egyébként, kiváncsiságból néztem utána ilyen kérdéseknek).
2023. febr. 13. 23:12
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Te is leírod, hogy mitől undorodtál meg tőle. Nem is csoda, ha ilyeneket nézegetsz.


De nincs semmi gond, akkor ne egyél húst. Ehetsz tojást, túrót, tofut, zöldborsót, lencsét, sárgaborsót, semmi bajod nem lesz.


Ha sokáig nem foglalkozol vele, talán elmúlik az undor is.

2023. febr. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
De beteg vagy, kérdező!😂😂
2023. febr. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
#3 Mi beteg van a kérdésben/kifejtésben?
2023. febr. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
22%

Ez az egész katyvasz... Mintha, eddig nem tudta volna, hogy a sertéshús is egy döglött allat húsa...

Meg ilyen hülyeséget, hogy párhuzamot von egy kannibál sorozatgyilkos által elfogyasztott emberhús és a teljrs a hétköznapi dolognak számító sertéshús fogyasztása között...

Ilyen marhaságot sem hallottam még, hogy valaki ilyeneket gondolkodna... Jézus...

Ne edd meg a zöldségeket sem, mert rengeteg bogár nyírta ki egymást a paradicsomokon is...😅 Ki tudja, hány madár lefosta azt a paradicsomot, hiába mosod meg!

Neked pszichológus kéne kérdező, hogy ne gondolkodj ilyen f@szságokon...

2023. febr. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%

En a lehel piacon vettem mindig. Mindig budoset kaptam. 10 ebig jartam oda heti 1x. Vagy romlott volt vagy csak gxogyszeres. Egyszer besokalltam megundorodtam,mikozben ragtam az ebedem es azota soha tobbet nem eszem hust.


Kerdezo,megertelek.

2023. febr. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
14%
Gyanítom, utolsó, te sem fizikai munkát végzel... Irodában csücsülve könnyű ellenni az energiát adó hús nélkül...
2023. febr. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%
#7 Nem unjátok még ezt az ökörséget? Rég tudjuk, hogy a növényi táplálkozás elegendő energiát biztosít a kemény fizikai munkához is. Na persze nem elsősorban magyar példából, tudjuk, hogy a zsíros kenyér+szalonna+hagyma trión a hazai szakmunkás nem lát túl...
2023. febr. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
13%
mer hülye vagy
2023. febr. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Akkor egyél sok paprikát meg zöldborsót hús helyett, aztán úgy emelgess egész nap...!

Én maradok a napi húsfogyasztásnál, mert imádom a húst - főleg, mivel sportolok is!😋

Arról nem is beszélve, milyen kib@szott drágák a zöldségek is..

2023. febr. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!