Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kulcsár Edina és Gwm a tökélet...

Kulcsár Edina és Gwm a tökéletes pár? Boldogságuk maradéktalan? Példaképnek tartják a kapcsolatukat önök is?

Figyelt kérdés
2023. febr. 16. 19:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Én pl semmit nem tudok róluk. Edináról hallottam, hogy szépségkirálynő volt, és ennyi. Gwm akárkiről pedig semmit (talán annyit, hogy énekes?), és nem is akarok. FB is rengeteg cikket kidob róluk, Youtubeon meg máshol is akarva akaratlanul szembejönnek, de soha nem kattintok rá egyikre se, mert nem érdekel. Szóval ha példakép oké, de nem nekem.
2023. febr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Azt sem tudom, kik ők, úgyhogy nem.
2023. febr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Mi lenne bennük a példakép ?


Hogy mindketten elhagyták a családjukat, gyerekeiket ?!


Vagy hogy napi szinten a médiában pózolnak az állítólagos gazdagságukat és boldogságukat fitogtatva ?!


Én azelőtt azt sem tudtam, hogy kik ezek, de most sem igazán tudom, hogy honnan van pénzük, miből élnek....

2023. febr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Annyira szánalmas amikor valakinek annyira nincs élete hogy celebek életéről kérdezget a neten!
2023. febr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem, mint pár, úgy kitűnőek, mivel tipikus "zsák és a foltja" kategóriájú, tökéletes szimbiózis van köztük emberileg, nagyon összeillő páros.


Két végtelenül buta, tanulatlan retek, aki az égegyadta világon semmihez nem ért, és úgy kerülik a munkát, vagy bármifajta értékteremtést, hogy azzal még a párjukat is inspirálni tudják.

2023. febr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
C kategóriás minta család
2023. febr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%
Gwm roma? A neve alapján azt hittem, lengyel–horvát nemzetiségű, a három egymást követő mássalhangzó miatt.
2023. febr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő roma
2023. febr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
G.w.M = dzsínó weszti márki
2023. febr. 16. 19:53
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Mindig gmw-nek hittem. Mint a bmw g-vel
2023. febr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!