Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Még mindig ronda lehetek,...

Még mindig ronda lehetek, csak az önbizalmam nőtt? (18/L)

Figyelt kérdés
Még általánosban nagyon sokat bántottak a külsőm miatt, és középiskola alatt is volt olyan hogy mentem az utcán, az emberek pedig nevetve összesúgtak körülöttem. Emiatt egész életemben robdának tartottam magam. De azóta megnövesztettem és szőkére festettem a hajamat, ami szerintem sokkal jobban áll mint eddig bármi, és sokat fogytam + formásodtam. Már egész szépnek látom magam, nyilván nem insta modell színvonal, de nem az a bányarém akinek hittem magam. De emellett bennem van, hogy mi van ha csak bebeszélem magamnak, és még mindig ronda vagyok, és csak idő kérdése hogy pofára essek nikor valaki jól megaláz miatta.

2023. febr. 17. 07:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
43%

Miért foglalkozol teljesen vadidegen emberek véleményével? Kik ők neked, hogy adsz a szavukra? Úgysem tudsz mindenkinek megfelelni, úgyhogy csak saját magadnak felelj meg.


Egyéb esetben írd be a Google-be, hogy önszeretet, önelfogadás, hallgass videókat és olvasgass a témában.

2023. febr. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
23%

Na már megint egy "kreatív" csaj, aki szőkére festi a haját... más szín nincs a világon, csak a szőke?

Amikor elkezd lenőni, akkor meg olyan igénytelen hatást kell.

2023. febr. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%

Az insta színvonal lenne a legalja.

Mindenki rendszeresen pofára esik a felnőtt életben. Más dolog is tud olyan kemény lenni mint ha lerondázzák az embert. Sőt...

Örülj neki, hogy jól érzed magad a bőrödben, használd ki ameddig tart. Vedd körül magad olyan emberekkel, akik tényleg nagyon megbecsülik a jó tulajdonságaidat és még konfliktus esetén se süllyednének oda, hogy a külsődet becsméreljék.

2023. febr. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
37%
Önbizalom nem nő magától. Empatikus, támogató, ítélkezésmentes, személyes emberi kapcsolatokban épül.
2023. febr. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
56%
Tegyel kepet ha erdekel barki velemenye mert igy passz.. de fogyas meg optikai tuning utan csak jobb lehet 🤷
2023. febr. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
#2 Előtte volt fekete, kék, rózsaszín, és vörös is, de nyilván valamibe bele kellett kötnöd, mert te aztán jobban tudod 🤷🏻‍♀️
2023. febr. 17. 07:36
 7/24 anonim ***** válasza:
39%

#6


Ha alapból nem szőkés árnyalatú a hajad, akkor ne fesd szőkére. Nagyon gáz, mikor megyek az utcán, és minden harmadik csajnak olyan feje van, mint ha ráborult volna a festékes vödör. Pláne úgy, hogy csak addig jut el, hogy egyszer befesse, aztán meg hagyja lenőni...

Nagyon szép árnyalatok vannak vörösben és barnában is, akinek sötét haja van, azokat használja.

2023. febr. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
50%
Nyilván azt kellene végiggondolni, hogy a jelenlegi önbizalomdopping miért nem elég, és miért kell a külsődről látatlanban egy ilyen oldalon is visszaigazolást kérni. (ami úgy magában nézve nonszensz, optikai kérdés, de nincs kép, ismeretlen emberek a neten, akiknek a véleménye igazából irreleváns)
2023. febr. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
50%

Biztos, hogy nem vagy ronda.


Felesleges ilyennel rombolnod az önbizalmad..


Van olyan oldal ahova fel lehet tölteni képet és mások értékelnek. (Photopfeeler)

2023. febr. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
#8 Arra lettem volna kíváncsi, hogy olyan létezhet-e, hogy én beszélem be magamnak, de igazából ugyanolyan ronda vagyok mint előtte, vagy hogy csak a régi bullying hagyott nyomott bennem és azok okozzák a kételyeket. Szóval inkább a pszichológiai része érdekel, nem emberek szubjektív véleménye. Ha nem így lenne, nyilván képet raktam volna fel magamról, nem magyarázatot.
2023. febr. 17. 08:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!