Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lett volna kötelességem...

Miért lett volna kötelességem segíteni a néninek?

Figyelt kérdés

Álltam a Tescoba és láttam, hogy egy idősebb nő tolja a bevásárló kosarát miközben beszélt a mellette sétáló másik nénivel, nem volt nehéz nem észre venni őket, mert kb ordítva beszéltek egymással.


És egyszer csak nagy hangzavar, a néni nekitolta egy ott álló ilyen gurítható polcnak a kosarát, és jópár üveg uborka leesett és összetört.


Én elkezdtem szakadni a nevetésről, nagyon vicces volt, pláne azzal a zenével, ami akkor ment a Tescoban, kb egy vígjáték volt.


Erre valaki odakiabált hozzám, hogy nevetés helyett segíthetnék is.


Már miért lenne kötelességem segíteni? Ahhoz tehetség kell, hogy egy rohadt nagy polcnak nekimenj és ne vegyed észre, máskor legyen figyelmesebb :DD


Kár, hogy nem láttátok, nagyon vicces volt.


2023. febr. 17. 19:37
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
95%
Nem kötelességed. Ahogy az sem, hogy értelmes legyél. Ha értelmes lennél, leesett volna, hogy az illető arra hívta fel a figyelmed, hogy értelmesebb dolgot is csinálhatsz. Kár volt rád pazarolni a szót.
2023. febr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Valljuk be,genyo vagy na😅
2023. febr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó vagy.
2023. febr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
82%
És a biztonsági őr, vagy anyukád rád szólt, hogy köteles vagy segíteni, vagy ki mondta?
2023. febr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
97%
Bunko vagy es neveletlen. Kb 15-17 eves..?
2023. febr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
49%
Mi volt az a zene?
2023. febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
97%

Gondolj bele a fordított helyzetbe... neked ,hogy esett volna dolog ha te bakizol és mások kinevetnek ezért és nem segítenek?

Gyerekes vagy.

2023. febr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Segíteni nem vagy köteles, de bunkónak bunkó vagy. Gondolj bele, hogy szegény nénike lehet alig tud megélni és erre van ilyen több ezer forintos kiadása.. én biztos nem tudtam volna kinevetni még akkor sem, ha szerinted a jelenet vicces. Más kárán nevetni nem szép dolog.
2023. febr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Szerintem mindannyian álszentek vagytok
2023. febr. 17. 19:51
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lennénk álszentek? Volt hasonló esetben részem, szó nélkül segítettem. Nem mindenki a te szinteden mozog.
2023. febr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!