Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért “ciki” férfiként nagyon...

Miért “ciki” férfiként nagyon sokat foglalkozni a külsőmmel? Sokszor hallottam ezt lányoktól, de ha egyszer így sokkal több lány kezdeményez nálam, akkor miért ne csinálnám?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy érdemes belemenni a legapróbb részletekig, hogy mi és hogy áll jól, mivel drasztikus mértékben lehet vele növelni a tetszést az ellenkező nem szemében, legalábbis átlagosan, de az pont elég.


Ugyanakkor azt olvasom és hallom a nők jelentős többségétől, hogy taszítja őket ha egy pasi nagyon sokat foglalkozik a külsejével…


De akkor Ők tulajdonképpen arra a nagyon ritka férfi típusra buknak, akik a semmitől is elképesztően jól néznek ki, mert genetikai lottónyertesek…


Amikor nem foglalkoztam olyan részletesen a külsőmmel akkor 1-2 nőnél volt esélyem évente, többnyire csúnyább és túlsúlyos nőknél (amivel amúgy nekem nincs bajom, szeretem a husisabb lányokat is nagyon), de még nekem kellett kezdeményezni.


Egy házibuliban, vagy bárban nem jött oda hozzám senki… Pedig amúgy már akkor is izmos voltam.


Amióta nagyon sokat foglalkozok a külsőmmel, sokak szerint (tévesen) metroszexuális vagyok, azóta nem annyira kell próbálkoznom, mert az első lépést legalábbis megteszik a nők. És 10/8-as, 10/9-es nők is… Gyakran elszúrom a dolgot, mert a személyiségeket csak lassabban tudom fejleszteni és hatalmas baromságokat tudok beszélni, de érezhető hogy nagyáltalánosságban sokkal kelendőbb vagyok.


Ha egyszerűen több punci jut így, mint annó, akkor mégis miért lenne ciki ennyit foglalkozni a külsőmmel?


Szerintem hülye lennék ha nem tenném.



2023. febr. 19. 13:04
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Személyiségemet*
2023. febr. 19. 13:06
 2/20 anonim ***** válasza:
79%

"Ha egyszerűen több punci jut így, mint annó..."


Akkor, mivel a külsőd már úgy is ki lett pipálva, ideje foglalkozni egy kicsit azzal, hogy belsőleg is igényesebb és kulturáltabb legyél, nem pedig egy bunkó, állatias vadbarom.

2023. febr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%

Tényleg, és mi van, ha eddig se a külsőddel volt a gond, hanem a belsőddel?


Az mit jelent, hogy nagyon sokat foglalkozol a külsőddel? Miket csinálsz?

2023. febr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

#3. Nagyon figyelek a testzsír indexemre, edzek már arcra is, figyelek a szemöldökömre is, ilyesmik.


Nézd meg ez a srác mekkora változást ért el:


[link]

2023. febr. 19. 13:58
 5/20 A kérdező kommentje:
10/5-ből 10/8-as pasi lett.
2023. febr. 19. 14:00
 6/20 anonim ***** válasza:
75%

Arcra hogyan lehet edzeni? 🤦🤷🤨😒🤔😱


Figyelj, nem attól leszel menő, ha annyi időt, vagy többet töltesz a tükör előtt, mint egy nő. Ettől csak piperkőc leszel.

2023. febr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

#6.


Ott van a videóban, hogy hogyan lehet arcra edzeni… És nem, ez a srác nem plasztikázott, vannak ebben a műfajban olyanok is akik igen.


A videó első 1 percében mutatja, hogy hogyan nézett ki régen és hogy most… Most őszintén, Te tényleg azt tudod e mondani, hogy nem lett sokkal vonzóbb, jobb pasi? Én is sokkal jobban nézek már ki, de még nem csinálom olyan régen ezeket a gyakorlatokat, hogy ezt a szintet elérjem… Mondhatod rám, vagy a videóban szereplő srácra is hogy “piperkőc”, de szerinted régen vagy most tetszett több nőnek?

2023. febr. 19. 14:08
 8/20 anonim ***** válasza:
21%
Egyrészt nagyképű vagy, de nem kicsit, másrészt minimum metro. Továbbá felszínes, akinek csak a külsőségek fontosak. Igazi férfiak számára, ha valaki több időt tölt a tükör előtt mint egy nő, az meleg, de minimum langyos. Férfi vagyok, de a nőknek is ugyanez a véleményük. Nem személyeskedés, de számomra az ilyen "férfiak" már inkább nők. Olyan Barbie baba stílus, csak 1-el kezdődik a személyi számod.
2023. febr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%

#7

Kérdező, hány éves boldog és harmonikus kapcsolatban vagy jelenleg?

Gyanítom, hogy nincs kapcsolatod jelenleg. Valami miatt mégse kellesz hosszú távon egy nőnek se, vajon miért?


Felvilágosítalak, nem attól leszel igazi férfi, hogy annyira hiú vagy a külsődre, mint mi, nők.


Túlzásba estél. Ne hízz meg, sportolj, foglalkozz saját testi és lelki egészségeddel, öltözz saját stílusodnak megfelelően, legyél tiszta és pont. Ettől többet nem kell a külsőddel foglalkoznod.


Unszimpatikus vagy számomra. Párom, akivel 10 éve együtt vágyott csak annyit tesz a külsejéért, amit az előbb leírtam.

Ilyen, hogy testzsír index? Kit érdekel, talán testépítő vagy?

Még én se tudom a sajátomat, de nem is érdekel.


Szóval, ahogy szokták mondani, a kevesebb néha több.

2023. febr. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%
Miért tekinted a nőket tárgyként?
2023. febr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!