Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, ha olyan kapcsolatra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha olyan kapcsolatra vágyom, ahol a lány a kezdeményezőbb, és a dominansabb?

Figyelt kérdés

Kicsit félénk vagyok, de egyébként nagyon törődő és kedves. :D Amit viszont senki sem tud rólam, hogy nagyon szubmisszív tudok lenni, és szeretem, ha irányítanak. A bdsm is bejön, szívesen lennék valakivel olyan kapcsolatban, ahol nem vagyunk egyenrangúak a párommal, hanem ő irányít egyértelműen. Cserébe én kedveskednék neki, törődnék vele, igazi szupportív pasi lennék. :D


Normális az ilyesmi, vagy van esélyem ilyen lányt találni? Inkább lányoktól szeretnék választ kapni.


2023. jan. 29. 23:55
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Hát barátom neked akkor lesz nőd ha fizetsz érte. Ehhez jobb ha hozzászoksz.
2023. jan. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Aha.
2023. jan. 30. 00:04
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Alapszabály: amit jogszabály nem tilt, egészségre nem ártalmas ÉS mindkét fél beleegyezik, egyformán vonzza az normális. A te leírásodban nem látok ebbe ütközőt. Ettől még a szomszéd Margó néni lehet máshogy gondolja, de lehet egy normál orálról is ez lenne a véleménye. Szóval sz.rd le mások mit tartanak normálisnak, vagy mit nem. A te életed, azt éld, ne a másokét.
2023. jan. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kettes, ez most nagyon jól esett. :)
2023. jan. 30. 00:18
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vannak ilyen lányok csak nem szeretik bevallani az ilyesmit. De normálisnak teljesen normális.
2023. jan. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A nők többsége az ágyban az irányító, domináns pasikat kedveli, ezért találsz nehezen magadnak. Vannak dominák, de statisztikailag kevesebben mint a másik nemnél. Ettől függetlenül ne add fel, ismerkedj célzottan akár szexpartner kereső oldalakon
2023. jan. 30. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen. Én is ilyen nőre vágynék, de a nők sajna nem vágynak olyanra, akit noszogatni kell, így 1:0 a nők javára ebben a "küzdelemben".
2023. jan. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nőként elég határozott a stílusom. Amilyen ártatlannak tűnök annyira vagyok makacs és határozott.

Mivel a való életben ilyen vagyok szeretem ha engem irányítanak az ágyba, ne ott kelljen nekem is a nadrágot viselni.

2023. jan. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sablon duma :P
2023. jan. 30. 12:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!