Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor volt veletek, olyan,...

Mikor volt veletek, olyan, hogy munkahelyen valaki letagadta a betegségét?

Figyelt kérdés
Csak, hogy bejöhessen fertőzően dolgozni pl

2023. febr. 20. 14:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%

Tehát ha valaki nem tűri, hogy korlátozzák, akkor mindjárt troll.

Gratulálok a színvonalhoz! :D

2023. febr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Attól, hogy felteszek egy kérdést, miért lennék troll?!
2023. febr. 20. 15:44
 13/17 anonim ***** válasza:
71%
Kétszer voltam kovidos, enyhe tünetekkel, mind a kétszer ugyanúgy bementem dolgozni, mint máskor, 12 fős irodába, plusz az üzembe is kijártam. Mindenki él még.
2023. febr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
29%
Egyszer volt hogy a kolléga bejött valami hányós-f0sós vírussal, szerencsére hamar belátta hogy mindenkinek jobb ha hazamegy.
2023. febr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
55%
Azért lássuk be, hogy 2020 előtt ez a kérdés sosem merült volna fel :)
2023. febr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
16%

#15

Az általam leírt eset 2020 előtt történt. Miért nem hasznos?

#14

2023. febr. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
30%

#16, franc tudja, én nem pontoztam le a válaszod. Mert szerintem tök más, ha valaki egy orfolyással nem marad otthon, meg ha valaki mondjuk influenzás, vagy hányvafosik. Én a válaszomban automatikusan az elsőre gondoltam, egy enyhe tünetekkel járó náthát az emberek nagy része észre se vesz, mert a téli időszakban aktuális a dolog főleg, és télen amúgy is van egy csomó ember, aki, ha kimegy a hhidegbe, főjnia kell az orrát, vagy könnyezik a szeme, illetve ingerli a hideg levegő a torkát és ettől köhög. Ebből korábban soha, senki nem csinált ügyet, de 2020 óta azért is magyarázkodnom kell, ha könnyezik/vörös a szemem, vagy kifújom az orrom, mert érzékeny a hidegre, mert LeTaGaDoM, hOgY bEtEg VaGyOk, véletlen sem az van, hogy mindig is rosszul toleráltam a hideget.

- 15 voltam

2023. febr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!